Організатори піраміди “Хелікс” поки не втекли

Поділитися

25 січня 2018 року слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області розглянув у відкритому судовому засідання клопотання начальника відділу прокуратури Тернопільської області Турецького П.С. щодо продовження строку дії обов’язків, передбачених ч.5 ст. 194 КПК України, підозрюваному Дмитру Нагуті.

Підозрюваний та його захисник просили клопотання прокуратури відхилити та скасувати вимогу кожного другого понеділка з’являтись до слідчого, а також не здати паспорт громадянина України для виїзду за кордон, оскільки Д. Нагуті необхідно виїхати за межі України для консультацій та додаткового обстеження у закордонних клінік.

Заслухавши доводи сторін, слідчий суддя частково задовольнив клопотання підозрюваного та його захисника і зобов’язав Д. Нагуту кожного четвертого понеділка з’являтись до слідчого. Також суд продовжив строк дію покладених обов’язків до 7 березня 2018 року.

Досудовим слідством Дмитро Нагута та Роман Фелик підозрюються у створенні фінансової піраміди “Хелікс” та шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах організованою групою, легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах.

У грудні 2016 суд обрав йому міру запобіжного заходу – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 5 млн. грн.

Оскільки заставу було внесено, підозрюваного випустили під особисто зобов’язання з покладанням на нього певних обов’язків.

Повний текст ухвали проголошено об 11 год. 30 хв. 29 січня 2018 року, повідомляє прес-служба Апеляційного суду Тернопільської області

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Тернополі засудили розбишаку на 3 роки

Один із обвинувачених у вбивстві Віталія Ващенка намагався порізати собі вени