Потрібно рятувати маму воїна російсько-української війни, керівника клубу мандрівників “Слід”

Поділитися

У порядної людини в Тернополі сталося горе -захворіла мама. Журналісти, колеги, друзі просять про допомогу для матері воїна російсько-української війни, керівника клубу мандрівників “Слід” Олександра Захарченка.

“Сашко грав Яна Тарнавського під час відкриття екскурсій в тернопільські підземелля, саме він організовує чудесні мандрівки для батьків з дітьми, та й без дітей теж. Це він з друзями започаткував групу для таких спільних мандрів “Слід”. Він дуже порядна і хороша людина, і ніколи би не просив допомоги, якби дійсно ситуація не була така безвихідна”,- пише журналіст Любов Вовк.

Друзі, ніколи б не подумав, що доведеться таке писати, але пишу, бо не знаю, що ще я можу на разі зробити.

Усе, що я знаю, вмію і все, чим я ділився з Вами у кожній мандрівці, при кожній зустрічі, дала мені ось ця Жінка, яку ви бачите на фото. Це моя Мати. Саме вона мене народила на цей світ, саме вона мені показала ще в трирічному віці гори, саме вона передала мені свою любов до мандрівок. Завжди, коли мені це потрібно, оберігає, жаліє і підтримує. Завжди, коли мені це потрібно, дає мудру пораду і чарівного пєндєля.
А ще її моральна підтримка та щира молитва оберігали мене у найважчому “поході” в моєму житті. І саме тоді, коли вона ночами не спала, бо не було зі мною зв’язку, а по телевізору монотонний голос щодня розповідав про калібри, котли і про десятки “200”, її підкосила важка хвороба – рак.
З тих пір почалась важка боротьба за її життя. Хімія, хімія, хімія, операція, знову хімія… Біль, відчай, полегшення, знову біль. Часом легше, часом важче, часом взагалі здавалося, що ось вона – перемога. Та вже цього року їй раптово стало вкрай погано. Лише за минулий місяць вона знову пройшла дві хімії. На початок лютого назначена третя. Стали опускатися руки… Та ще не все втрачено. Сьогодні прийшла відповідь з DKD HELIOS Klinik Wiesbaden (Німеччина). Мою маму готові прийняти на діагнозтику та для подальшого лікування. Знайшлися також добрі люди, котрі допоможуть із оформленням усіх необхідних паперів та формальностей, допоможуть з житлом. Перший візит в клініку, який по суті дає надію на покращення стану її здоров’я обійдеться орієнтрвно в 4-5 тис. євро. І на даний момент для нас це уже не підйомна сума. А це лише початок. Далі усе залежить від вердикту лікарів клініки. Та я вірю, що світ не без добрих людей і тому прошу Вашої допомоги.
І не лише матеріальної. Потребую також Вашої підтримки, молитви та поради. Бо я трохи розгубився. Дуже важко про то писати. А ще важче просити з простягнутою рукою. Тому у мене поки що все. Вірю, надіюся, молюся. І дякую усім за підтримку і допомогу…

Upd.
Сорі, народ. Башка не варить. Даю номери карт ПБ, які є на даний момент.
Моя карта
5457 0822 3271 6246
Oleksandr Zakharchenko

Мамина:
5168 7422 0864 4280
Ирина Захарченко

Мій мобільний: 0976123811
Мамин не даю з огляду на її стан здоров’я. Їй трохи важко говорити, тому на всі питання відповім кожному за дня.

У тернополянки Галини Гетьман діагностували рак: потрібні кошти на лікування

Біля “Березолю” відновилось скандальне будівництво