111

Про підсумки роботи поліції Тернопілля за 2017 рік, про розкриття та хід розслідування резонансних злочинів, а також про інші питання щодо діяльності правоохоронного відомства краю у вівторок, 23 січня, о 10:00 розповість начальник Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, полковник поліції Олександр Богомол.

Нам стало цікаво, а які питання є у Вас до роботи поліції?

Можливо, скарги? Чи подяки…

Залишайте у коментарях3 comments

  1. Даник Михайло

    Хотілось би почути відповідь про хід резонансного розбою, вчиненого в ніч з 3 на 4 квітня торік в Борщові. Друге : якось треба “позабирати” сконфісковані чи як там машини, які знаходяться на штрафплощадці в Чортківському МРЕО, і ті, які ще на щось придатні – перемінити державні номери на сині, та віддати дільничним поліції на ОТГ південних районів. Дороги – не дуже важні, віддаль з кінця в кінець навіть в одній громаді (напр. Скала-Подільській) – зверх 30 кілометрів. І самі розумієте – без транспорту – нема чого робити. Дільничний поліції – має знати весь контингент громадян на своєму участку. То як буде знати, як не має чим доїхати навіть при ексренній потребі ?? Допоможіть, але так, щоб за ті машини – вже ніхто з колишніх власників не впоминався. Щоб все було : чікі – пікі.

  2. Макс

    Я хотів би запитати в пана Богомола про розслідування справ щодо крадіжки з банкомату в тц “Новус” 452 тис. гривень та заволодіння шахраєм в селі Біла 120 тис. євро, які були зібрані для лікування дитини хворої на лейкоз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.