Екстремальні розваги призвели до трагедії на Гусятинщині

Поділитися

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, у Теклівці двоє чоловіків катались “Фордом” на ставі: врятуватись вдалось лише одному

22 січня о 02:45 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на місцевому ставі, що у селі Теклівка Гусятинського району, під воду провалився автомобіль, в якому перебувало двоє осіб.

За отриманою інформацією, чоловіки, 1970 та 1986 років народження, заради розваги виїхали на поверхню замерзлого ставу та провалилися під кригу. Авто з людьми за лічені хвилини зникло у крижаній воді. Одному з чоловіків вдалось вибратись з транспортного засобу та дістатися берега, інший врятуватись не зміг.

Виїздом на місце події чергового відділення ДСНС встановлено, що один з учасників події загинув. Оскільки в темну пору доби заборонено проводити пошуково-водолазні роботи, тому прийнято рішення, на ранок 22 січня до проведення робіт з підйому транспортного засобу та тіла потерпілого залучити працівників Гусятинської рятувально-водолазної станції, водолазів відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону та особовий склад Гусятинського районного відділу Управління ДСНС України.

Всього на місці події  працювали 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки. Координував проведення робіт перший заступник начальника Управління підполковник служби цивільного захисту Ігор Павук.

Роботи завершено о 15:50 – транспортний засіб та тіло загиблого піднято на поверхню.

В Ірландії триває триденна жалоба за солісткою гурту The Cranberries

А що б ви запитали у головного правоохоронця Тернопільщини?