111

Стенфордський університет набирає українців в спеціальну освітню програму Emerging leadership

Програма являє собою 10-місячний курс, в рамках якого українці будуть займатися з менторами, вивчати успішні американські практики в галузі права, демократії і підприємництва, а також відвідувати великі компанії в Кремнієвій долині. Всі витрати на переїзд, проживання та навчання оплачує Стенфорд.

Заявки приймають до 17 січня, щоб претендувати на участь в програмі, потрібно бути старше 28 років, мати українське громадянство, досвід роботи і досягнення в вищезазначених областях, а також володіти англійською мовою, на якій буде проводитися навчання.

Заняття стартують 1 вересня і будуть проходити на території університети. Крім того, стипендіати можуть взяти з собою до Каліфорнії членів своїх сімей, їм також оплатять візу, переїзд та проживання на час програми.

Нагадаємо, що це вже другий набір в цю програму – перший відбувся у минулому році. По проходженню програми стипендіати повинні будуть повернутися в Україну, щоб зробити внесок у розвиток країни, повідомляє uprom.info

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Програми всякі Є, то добре якби ще й нинішня влада “підключилася” до пошуку кандидатів з числа молодих, амбітних українців, що колись можуть претендувати на посади в державних органах. Кадровий резерв треба виховувати, викохувати, виношувати… Як мале дитя. Тоді – й Україна трошки почне змінюватися. На жаль – влада спить, їй не до цього… Дерибан треба продовжувати, нічого не думаючи більше…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.