Із заявою до поліцейських звернулися одночасно двоє співробітників підприємства. Тернополянин заявив, що з його куртки, яка знаходилася в шафі переодягальні, хтось поцупив посвідчення водія, банківську картку та п’ятдесят гривень. Його колега зі Збаражчини повідомив про зникнення особистих документів та трьохсот гривень.
Оскільки доступу на підприємство сторонні особи не мають, поліцейські вирішили шукати крадія серед працівників. І не помилилися. Злодієм виявився раніше судимий 22-річний житель Іванчан.
Щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 ККУ. Поліцейські також перевіряють підозрюваного на причетність до вчинення інших злочинів, адже співробітники підприємства і раніше заявляли про крадіжки особистого майна.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/28279881_1556784427776647_1321897711108283185_n-150x150.jpg)
Золоті вироби на суму двадцять тисяч гривень викрала з будинку жительки села Комарівка Бережанського району невідома особа
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/28236419_1632536386825885_775903845_n-150x150.png)