Діагностика і лікування варикозного розширення вен – обираємо “ВІАСАН”

Поділитися

Станом на сьогодні, кожна третя жінка та кожен десятий чоловік страждають на таке захворювання як варикоз. Причиною розвитку даної хвороби є як спадкові фактори, так і мала рухливість людини, робота «на ногах», неправильне харчування, шкідливі звички.

Як діагностувати хворобу?

При нормальному функціонуванні вен і венозних клапанів, кров пропускається тільки в одному напрямку (до серця). При будь якій дисфункції, вона починає застоюватися в ногах, що призводить до підвищення венозного тиску і збільшення навантаження на стінки судин. В результаті цього вени втрачають свою еластичність і розтягуються, утворюючи некрасиві і хворобливі ущільнення. Варикозне розширення вен не тільки спотворює ноги, знижує якість життя, але й стає причиною багатьох ускладнень. У деяких випадках, наприклад, при відриві тромбу і закупорці легеневої артерії, ціною зволікання може стати життя пацієнта.

Першою ж видимою ознакою є набряклі вени, які випирають над поверхнею шкіри. Також варто звернутись до лікаря-флеболога при: вечірньому відчутті болю в ногах, свербежі і печінні, набряклості протягом 3-5 днів, постійній втомі ніг, судомах. Чим швидше ви відвідаєте лікаря-хірурга, флеболога та пройдете ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок, тим більше шансів обійтись без операції.

Якщо ж після обстеження лікар скаже, що операція неминуча, то оптимальним є лазерне лікування, оскільки основною його відмінністю від інших методів –  є мінімальна травматичність (без загального наркозу та госпіталізації).

Лазерне лікування варикозу: технологія виконання

Лазерне лікування варикозного розширення вен – порівняно нова методика, яка завоювала визнання серед пацієнтів та професіоналів-медиків завдяки мінімальній травматичності процедури і відсутності реабілітаційного періоду, що дозволяє не переривати трудову діяльність і вести звичний для людини спосіб життя.

Лікувальна процедура, з використанням лазеру виконується наступним чином: через невеликі проколи вводиться світлодіод всередину кровоносної судини; при досягненні ураженої хворобою ділянки, включається лазерне випромінювання; в результаті дії лазеру, вена спаюється і виходить із загального кровотоку, через деякий час на її місці утворюється сполучна тканина, яка потім розсмоктується (при цьому “харчування” навколишніх тканин не страждає, оскільки кровотік йде сусідніми кровоносними судинами).

Лазерне лікування варикозу займає не більше 40 хвилин, після чого, пацієнт залишає медичний центр і може відправлятися додому або на роботу своїми ногами.

Підготовка пацієнта до лазерної коагуляції вен нижніх кінцівок

Перед днем, на який призначено процедуру, пацієнту необхідно поголити ноги в області впливу лазером.

Реабілітація після лазерної облітерації вен нижніх кінцівок

Відразу по завершенні лазерної коагуляції варикозних вен необхідно виконати еластичне бинтування або надіти компресійну білизну. Після цього пацієнт може йти додому.

Протягом двох тижнів слід дотримуватися щадного режиму, зокрема уникати важких фізичних навантажень і занять спортом. При цьому необхідно здійснювати піші прогулянки тривалістю 1-2 години. Крім того, на півтора місяця доведеться відмовитися від відвідування лазні, сауни і солярію.

Обравши медичний центр “ВІАСАН”, можете бути впевненими у професіоналізмі лікарів і якості наданих Вам послуг.

Отримати більш детальну інформацію та здійснити запис можна за телефонами:

(0352) 52-55-58; (098) 452-55-58; (095) 252-55-58.

Джерело: https://viasan.com.ua/

22-річний житель Збаразького району обкрадав своїх колег

Для надання сексуальних послуг в Республіці Польща чоловік вербував жінок, які перебували у скрутному матеріальному становищі