Чому Ляшко не приїхав підтримати фігуранта стовпа ганьби, екс-регіонала Богдана Яциковського?

Поділитися

Перша незалежна тернопільська інтернет-газета “Про все” повідомляла про запланований візит лідера радикалів Олега Ляшка на Тернопільщину 13 лютого. Але приїзд чоловіка з вилами не відбувся, хоч робота по його прийому кипіла повним ходом. У Збаражі він мав відвідати будинок культури, а у Кременці місцевий інститут. Богдан з мамою навіть замовили клінінгову компанію, яка вилизувала дані приміщення, а на одному із хлібокомбінатів були закуплені величезні короваї. Екс-регіонал в передчутті ейфорії замовив три ресторани. Один для Ляшка і його свити, другий – для його обслуговуючого персоналу, третій –для своїх екс-побратимів з партії регіонів, який він хоче залучити до лав радикальної партії. Все йшло за планом і Богдан вже бачив як він утвердився з хорошої сторони в очах Ляшка. Але не так сталося – як гадалося.
Ввечері, коли Ляшко перебував у Львові і мав рушати, звідти до Тернополя, йому поклали на стіл аналітичну записку, в тому числі і посилання на наш сайт, який прийом його чекає на Тернопільщині, і хто такий насправді Яциковський і його компашка .

Як повідомляють наші збаразькі джерела, там підготувались до прийому повним ходом. Колишні партійці, серед яких і учасники бойових дій, відверто і щиро збирались побесідувати. Інші ж активісти запаслися доброю кількістю тухлих яєць для візитерів. Адже є за що. Усі збаражчани добре пам’ятають як Яциковський, перебуваючи на посаді заступника голови Збаразької райдержадміністрації заставляв підлеглих їхати на антимайдан. Багато збаражчан проігнорували наказ прислужника Януковича і зараз відкрито “плюють в очі”.

Зваживши всі за і проти Ляшко відправив на Тернопільщину свого помічника Андрія Лозового, оскільки ефіри на місцевих каналах були проплачені і потрібно їх було використати і після чого сам відправився в Київ. «Опущений» Бодько забухав в трьох ресторанах. З останнього прислужники радикала нібито виносили його на руках і без взуття…
На другий день, коли матуся відпоїла сина розсолом, вони довідались через свої джерела в Києві,що відбудеться аукціон, де можна буде придбати фотографії Ляшка і таким чином приблизитися до тіла лідера партії.
Давши на дорогу кілька тисяч американських долярів, мати відправила непутьового сина в дорогу. І практично їхній план відбувся. Фото з Ляшком було і зроблено, і куплено, адже юний Яциковський щедро розкидав на аукціоні долярами.

На тому й все. Внутрішньопартійний конфлікт не вичерпався, партійці і далі не хочуть перебувати в лавах однієї партії з регіоналом. Далі триває збір підписів про вихід з партії, активісти готують відкрите відеозвернення. Чи далі відмовчуватимесь головний радикал, чи показово дасть Яциковському “копняка” – чекати залишилось недовго.
Арсен Довбенко

Між Стриївкою і Киданцями рятували іномарку

У Тернополі презентували книгу “Ідея і чин України: нарис ідеологічно-політичних основ українського націоналізму”