Чи люструє Ляшко в Тернополі регіонала Яциковського?

Поділитися

Після довготривалої перерви в наше місто на 13 лютого запланований приїзд лідера радикалів Олега Ляшка. Мета візиту наразі невідома. Але як стало відомо з достовірних джерел, на знак протесту проти перебування в одній партії з регіоналом Яциковським, заяви про вихід написали понад 300 членів міської та районних організацій. Партійці заявили рішучий протест проти прислужника режиму Януковича, який відправляв своїх підлеглих на АНТИмайдан під час Революції Гідності та переслідував українських патріотів. Саме Яциковський був фігурантом стовбу ганьби, який тернополяни встановили на Театральному Майдані. Свого часу за власноруч написаної заяви про переведення з Львівської організації партії регіонів в Тернопільський осередок, активно розбудовував партію Януковича на Збаражчині .

А на останніх виборах до ОТГ повністю злив результати провладній партії.

В неділю, у день виборів,коли у партійних офісах і на дільницях кипіла робота, він зависав в одному з тернопільських ресторанів з обласною владою. Ще одним підтвердженням відданості і низько поклонінню «білому домові» є останнє голосування Яциковського щодо відставки генерального прокурора Луценка. В той час,коли всі патріотичні сили звернулися щодо звільнення, екс-регіонал дав команду не голосувати, хоч лідер радикалів Ляшко неодноразово закликав щодо відставки Генпрокурора. Тим не менше це йому не заважає зараз їздити по районах області та нібито збирати гроші з бізнесменів за перші місця до міських та районних рад. Як він всім говорить для Ляшка.

13 лютого в останнього буде можливість зробити вибір. Чи проміняє 300 партійців серед яких майданівці, учасники бойових дій, громадські активісти на липкого до рук екс-регіонала чекати залишилось недовго.
Арсен Довбенко

Звернення колективу тернопільської музичної школи №1 імені Барвінського до міського голови Сергія Надала

Чат-бот Держслужбовець Тарас допоможе заповнити е-декларацію просто та без помилок