Звернення колективу тернопільської музичної школи №1 імені Барвінського до міського голови Сергія Надала

Поділитися

ЗВЕРНЕННЯ КОЛЕКТИВУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ #1 ІМ. ВАСИЛЯ БАРВІНСЬКОГО ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЕРГІЯ НАДАЛА ТА ГРОМАДСЬКОСТІ МІСТА
У ЗВ’ЯЗКУ З ВИНИКНЕННЯМ ПИТАННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНТРАКТУ НАШОМУ ДИРЕКТОРУ – НАДІЇ СЕМЧИШИН

На сьогоднішній день Тернопільська музична школа #1 ім. В.Барвінського є найкращою в області за всіма здобутками. Вона – осередок культурної та концертної діяльності міста, передової педагогічної думки, методичних розробок. Наші учні є лауреатами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (лише у 2017 р. школа має 59 переможців). Під час атестації наш заклад отримав оцінку “відмінно”. Все це завдячуючи співпраці колективу школи та мудрому керівництву в особі Надії Семчишин.
Надія Михайлівна викладач- методист, професіонал з великої літери, людина творча, не зупиняється на досягнутому, впевнено крокує в ногу з часом. Вона є членом Президії Ради директорів музичних шкіл області, користується великою повагою в колективі, громадськості міста та області. Завдяки активним творчим пошукам та самовідданій праці Надії Семчишин, а також задля підвищення педагогічної майстерності викладачів, на базі музичної школи відбуваються обласні методичні конференції, творчі зустрічі з видатними людьми сьогодення: композиторами, поетами, художниками. На посаді директора Н.Семчишин зміцнює матеріально-технічну базу школи, щорічно проводить капітальні та поточні ремонти, оновлює музичний інвентар.
Школа з своєю історією стоїть на порозі великої події – 90 річчя з дня її заснування. Це сталось у 1929р. за ініціативи нашого славетного земляка, видатного українського композитора, активного музичного та громадського діяча Василя Барвінського. Великою заслугою нашого директора є те, що школа носить звання свого засновника, а також встановлена пам’ятна дошка при вході в заклад.
На сьогоднішній день викладачі, на чолі з директором – Надією Семчишин почали активну підготовку до ювілейної дати. Ми довший час виношували ідеї та задуми щодо проведення святкових заходів. Тому, саме зараз заміна керманича школи нанесе велику шкоду загальній справі.
Колектив школи просить керівництво міста та його громаду підтримати наше прохання та залишити Надію Семчишин на посаді директора школи.

Патрульні винесли протокол нетверезому іноземцю

Чи люструє Ляшко в Тернополі регіонала Яциковського?