На питання про причини відсутності громадських слухань, сам головний архітектор міста п. Бесага В.Й. повідомляв, що таким слуханням підлягають генплани та плани зонування, будучи впевненим, що прихована ним частина плану зонування не стане публічною. Виявилось, що у прихованій частині плану зонування однозначно вимагається: розміщення будь-чого на території бульварів, котрі усі відносяться до рекреаційних зон, проводити тільки після процедури громадських слухань і згоди громади. Ну що ж, тернополянам не звикати до маніпуляцій та обману зі сторони головного архітектора міста, зрештою, як і його «патрона» – п. Надала.
Навіть тоді коли незаконні дії чиновників було викрито і кримінальне провадження таки було відкрито, про що місцеві мешканці повідомили голову на зустрічі, – мер стояв вперто на своєму, що забудова законна, а мешканцям за відстоювання своїх прав заплатили.
На справедливе і швидке розслідування місцевим управлінням національної поліції кримінальної справи щодо чиновників міської ради розраховувати не доводиться хоча все уже стало очевидним а збитки сягнули мільйонів і ростуть з кожним днем. В керівництва поліції є свій інтерес, про який ДемАльянс вже писав: https://www.facebook.com/ternopil.demalliance/posts/1581178278637902
Не залишилось без винагороди і «Діпромісто», зважаючи на численні «заслуги» інституту заплатили майже 400 тис. грн. з кишень тих же обманутих і обкрадених тернополян.
А до чого веде Тернопіль діючий мер можна спостерігати довкола Центрального ринку міста, де чиновники, з приходом С.В. Надала, зовсім перестали дотримуватись норм та законодавства. Зараз за розрахунками інституту «Діпромісто» озеленення вулиць у місті становить 25%. Цікаво, як набігла така цифра після встановлення на поодиноких залишках газонів маси МАФів? А про розширення самих вулиць вже не йдеться, після того, як їх частину зайняли стоянками для збудованих нових торгових об’єктів, котрі “дозволяють” будувати без власних обов’язкових стоянок. І це нам «впарюють» за наші ж гроші! Цікаво, в це ще хтось вірить?!
Те, що більшість депутатів Тернопільської міської ради прочитавши цю інформацію не затвердять зміни до генплану, дотримаються українського законодавства, виступлять на захист громади Тернополя і збережуть бульвар С. Петлюри, у нас ілюзій немає. Ми чітко відслідковуємо конфлікти інтересів між громадою міста з однієї сторони, та міським головою і групою залежних від нього депутатів з іншого боку.
Тернопільський ДемАльянс і надалі відстежуватиме та викриватиме незаконні дії та корупційні схеми якими користується міська влада, зради своїх приватних інтересів знищуючи Тернопіль за кошти з кишень самих тернополян.