Ігор Турський: “Живий. Та кілька тижнів бігати не буду точно”

Поділитися

Депутат Тернопільської міської ради Ігор Турський, який зазнав нападу в центрі Тернополя, оприлюднив у Фейсбуці інформацію щодо свого стану:”Живий. Та кілька тижнів бігати не буду точно. Глибока рана на нозі за 1см від стегнової артерії і нерва.

Величезна подяка усім, хто надавав допомогу відразу на місці (прошу допомогти віднайти лікаря-перехожого, котрий на місці професійно надавав допомогу), а також працівникам швидкої та медикам в лікарні.

Напад серед білого дня з ножем в центрі міста – це ненормально. Справа не в Турському. Справа в зухвалості злочинців.

Чи це спроба мене залякати, чи покарати, чи замах на вбивство – я не можу сказати. Як і не можу сказати хто і для чого це затіяв.

Поліцію прошу провести об’єктивне розслідування.
Зазначу, що не маю ні жодних бізнесово-фінансових конфліктів, ні на ґрунті особистих, чи то побутових стосунків: ні з чоловіками, ні з жінками.

Подія викликала певний резонанс і породила високу увагу до моєї особи. Скористаюсь моментом і дуже попрошу поліцію розслідувати не лише даний злочин, але все те неподобство (фізичне блокування міськради, сфальшоване «народне» відкликання з депутатів), яке організували навколо мене впродовж року Сергій Надал і підпорядкована йому партія “Свобода”.

Цинічне руйнування місцевого самоврядування Тернополя вважаю більшим злочином проти громади ніж чи то ножове поранення чи то замах на Турського. Не здивуюсь, що напад на мене пов’язаний з моєю політичною діяльністю. Та нехай висновки все ж зробить слідство.

Але одне можу сказати з впевненістю: Якщо у когось були наміри залякати, то задум не вдався. Займатимусь політичною та громадською роботою ще з більшою наполегливістю”,- повідомив Ігор Турський.

“Золота жила” автоперевезень у Тернополі “пересохла”

Колезі Турського прислали sms із погрозою