Із 1 березня пільговики у тролейбусах Тернополя їздитимуть безкоштовно тільки з “аусвайсом” Надала

Поділитися

У часи Другої світової війни, на завойованих землях, німці видавали документ – аусвайс, який засвідчував особу, давав змогу проходити на постах і т.д. Віднедавна у Тернополі почав діяти “аусвайс” Надала. Поки що за цією так званою карткою тернополянина можна лише проїхатись дешевше в громадському транспорті. Правда, ця картка суперечить законодавству України і порушує численні права українців.

Днями підлеглі його бичачої величної розродилися черговим “щастям”:

“Із початку січня в усьому громадському транспорті Тернополя запрацювала електронна система оплати за проїзд. Упродовж перехідного періоду, який завершиться 1 березня, пільговики у тролейбусах мали змогу їздити ще за посвідченням. Проте з першим днем весни безкоштовний пільговий проїзд буде доступний лише для тих, хто має електронний квиток — пільгову «Картку тернополянина».

Для того, щоб надалі безкоштовно користуватися громадським транспортом, пільговикам потрібно оформити «Карту тернополянина». Зробити це можна в управлінні соціальної політики за адресою вул. Лисенка, 8, або в оператора електронних систем міста за адресою вул. В. Чорновола, 1, (ІІ поверх). Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення.

Картка для пільговиків виготовляється безкоштовно впродовж 20—25 робочих днів.

Загалом у місті є 54 тисячі пільговиків, з яких «Карту тернополянина» отримали майже 40 тисяч осіб.

До слова, вищезазначені зміни не стосуються лише учасників бойових дій, які з 1 березня надалі їздитимуть лише за посвідченням, повідомляє сайт КП «Тернопільелектротранс»

Трудовий колектив тернопільської школи мистецтв імені Герети проти струсівської афери

У Тернополі горіла міська дитяча лікарня