111

Вчора у тернопільській обласній експериментальній комплексній школі мистецтв імені Ігоря Герети відбулося засідання трудового колективу. Присутні педагоги та технічний персонал не заперечували, щоб послухати порядок денний мали змогу й батьки учнів та журналісти. Із виступів присутніх стало зрозуміло: влада глуха і сліпа до проблем цього унікального закладу.

Присутні обговорили рекомендаційні рішення про реорганізацію їхнього закладу, про зустріч із керівництвом області, яке просто шокувало педагогів, про зміну розпорядника коштів, про створення профспілкового комітету. Педколектив розібрав детально проблему доцільності реорганізації їхньої школи і дійшов висновку про некомпетентність влади, необхідність відстоювати інтереси учнів, батьків та вчителів.
А це відео спеціально записане для Степана Барни та інших підлабузників нардепа Заставного, які зовсім недавно відкривали пам’ятник Ігорю Гереті на Валовій: чому школу мистецтв розмістили на вулиці Медовій…

Що ж нині твориться навколо школи мистецтв: ні пройти, ні проїхати

1 comment

 1. Galina

  Доброго дня! Вирішила написати цей коментар,так як не можу спокійно споглядати як можновладці знищують те прекрасне,щире і правдиве,що є у нашому світі- мистецтво і можливість дітей йому навчатись!
  Я являюсь однією з перших випускниць ТОЕКШМ ім. І.Герети. Ми були першим випускним класом з дня заснування школи.
  Я пам’ятаю Ігора Петровича Герету. Він часто бував в нашій школі, розмовляв з нами, цікавився нашими успіхами) На кожному концерті школи Ігор Петрович сидів у 5-му ряді залу філармонії. Коли ми,маленькі зірочки,виходили на сцену під світлом софітів і виконували музичні,вокальні та танцювальні номери зал розривався від аплодисментів. Я добре пам’ятаю це відчуття!: ти виходиш на сцену,на велику сцену,посеред якої стоїть рояль, в залі “мертва тиша”, тебе уважно слухають,а з останньою нотою твору,коли ти ще не встиг зняти руки з роялю звучав голос Ігора Петровича з криком “Браво!” і одинокі голосні аплодисменти,до яких поступово приєднувався весь зал. Це неймовірне відчуття,коли тебе купають в оваціях ніби ти “рок зірка”)))!!!
  Ось що подарувала нам ТОЕКШМ і сам Ігор Герета: стимул до все більших звершень, гордість за себе і школу!
  Сьодні я вдячна школі та педколективу за відкриття шляху у житті,за стимул до пізнання нового,за можливість пропагувати мистецтво в маси! Я з гордістю говорю,що я випускниця ТОЕКШМ ім. І.Герети!!!

  Звертаюсь до депутатів Тернопільської обл.ради та інших впливових людей Тернопільщини: Не нищіть культуру!Не забирайте у дітей можливість пізнати мистецтво! Не заважайте ТОЕКШМ ,її працівникам та учням розвиватись! Краще допоможіть їм у цьому,підтримайте їх,як це робив Ігор Герета!!!

  З повагою випускниця ТОЕКШМ, викладач ОССМШІ ім. П.С.Столярського, співзасновник Fresh Line school of music Галина Алексєєнко (Лешків).

Напишіть відгук