У Монастириську виявили контрабанду лісу

Поділитися

7 лютого, приблизно 12.00 дня,на ділянці дороги м.Монастириська та “Фільварками” Тернопільській області, працівниками відділку монастириської поліції спільно з місцевою активісткою ,мною., був зафіксований транспортний засіб марки ДАФ.,який стояв на узбіччі дороги.,без водія та на включених мигаючих “стопак” ,кузов якого був завантажений лісовою продукцією.
Не задовго після приїзду працівників правоохоронних органів та мене, як активістки, на місце стоянки зазначеного автомобіля , з’явився водій фури з двома представниками. На прохання пред’явити водієві пакет документів. (водійське посвідчення в тому числі) ,одним із його представників було категорично заборонено вчиняти такі дії.
Слід зазначити, що всю розмову було зафіксовано на відео.,включно із багаторазовими погрозами які лунали в сторону мене.,зокрема мені не відомий мені чоловік ,який супроводжував водія даного автотранспорту обіцяв мені “переламати хребет” .,”проломити череп” та багато інших погроз ,поєднаних з вульгарщиною та агресією.за мою діяльність.
Кульмінацією розмови стала погроза того самого представника до мене як активістки.,щодо майбутньої розправи зі мною,так як даним особам відомо де проживаю я.,та якою дорогою я йду до свого дому .,тому уникнути покарання від нього мені не вдасться .На численні зауваження поліцейських дана особа не реагувала.,зазначаючи що йому байдуже тому що він родом із сtkf Гончарівка.
Зрештою після тривалої дискусії поліції все-таки змогла ознайомитися з документами на транспорт й на завантажену продукцію .,виявивши що накладна на перевезений товар .,містить чіткі порушення,так як число на документі був не читабельні та затертий,а зовнішній вигляд накладної свідчив про не одноразове попереднє використання.
На запитання до представника звідки везете завантажений товар.,було зазначено що зі складу.,проте з якого самого складу чоловік відмовився повідомити.
Мені як місцевій активістці таки вдалося дізнатися ,де знаходиться цей склад і приїхавши особисто з представниками поліції та офіційним представником від Монастириської МР на місце звідкіля вивозилась деревина.

Ми були враженні масштабами де зберігалася ця лісова продукція.
P/S. Даний автомобіль і не тільки він.,неодноразово курсують через м.Монастириська з аналогічним грузом (також є наявна інформація.,що дана продукція.вивозиться за кордон.. )

Ira Vanat

У файному місті відбудеться виставка виробів тернопільського фарфорового заводу

З 10 лютого буде призупинене навчання у школах Тернополя