У Тернопільському районі змагались шахісти: перемогла родина з Великих Бірок

Поділитися

11 лютого 2018 року, в тернопільському шаховому клубі “Гамбіт”, відбулися змагання з шахів у залік ХХVІІІ сільських спортивних ігор району. В змаганнях взяли участь 12 команд сіл та селищ Тернопільського району. Переможцями в командному заліку стала команда смт.Великі Бірки – Ірина РОМАНЮК і її син Сергій ГАЛАПУП, на другому місці- команда с.Велика Лука, третє місце посіла команда с.Великі Гаї.

Переможниця шахового турніру Ірина Романюк з Великих Бірок.

В особистому заліку серед чоловіків переміг Борис Волянюк з Острова ,на другому місці Степан Кушнір зі Ступок, на третьому місці Сергій Галапуп з Великих Бірок. Серед жінок перше місце завоювала Ірина Романюк з Великих Бірок, друге місце – Тетяна Хемій з Великих Гаїв і третє місце у Анастасії Коваль з Великої Луки. Наступні змагання за програмою сільських ігор з настільного тенісу відбудуться 4 березня 2018 року в приміщенні школи с.Почапинці.

Роман Мацелюх

“Міняю жінку”: через 5 років учасниця одного з найскандальніших випусків розповіла всю правду про зйомки програми, через яку вона втратила роботу та переїхала в інше місто

На Тернопільщині неповнолітніх судитимуть за позбавлення волі дитини