6 березня в Україні почнеться потепління

Поділитися

Якщо ви плануєте кудись піти чи поїхати – краще в неділю.
У суботу, 3-го березня, до нас знову вривається циклон із підозрілою компашкою: снігопади, вітер, мокрий сніг та налипання мокрого снігу. На Заході України ситуація буде спокійнішою.
У неділю циклон залишить межі України, вже ввечері він перетне, у північно-східному напрямку, кордони Чернігівської та Сумської областей.
Тому обирайте неділю, якщо є можливість вибору.
З 6-го березня потепліє.
А наразі – вихідні на носі, циклон на порозі.
Черговий середземноморський капосний циклон завтра, у суботу, знову суттєво ускладнить погоду в Україні.
Знову – снігопади, хуртовини, сильний вітер.
Ситуація погіршується ще й тим, що завтра з півдня, з південного сходу попре тепле повітря. Це, звичайно, приємно було б. якби не циклон.
Бо потепління перетворюватиме сніг у мокрий сніг – відповідно, сніг важчатиме, налипатиме на деревах, дахах, машинах і ставатиме небезпечним.
У південній частині навіть литимуть дощі. У поєднанні із сильним вітром, штормами у приморських зонах – також вкрай складна ситуація буде.
У неділю – на щастя, циклони швидко рухаються – ситуація вирівняється, опади та явища послабшають і припиняться. Але повернуться морози і ще задуватиме пристойний вітер.
Від цих синоптичних американських гірок в мене вже голова обертом.
Бо практично щодня не просто інша ситуація, а й в межах одного регіону чи навіть області відбуваються різні метеопригоди.
Проте, за стародавнім народним українським звичаєм, ми спідницю зимі задирати не будемо. Та й попробуй зараз вийти на вулицю в спідниці – всі в таку холодяку перейшли на штани.
Ми просто впевнено подивимося вперед і там побачимо, що нас все ж чекає нагорода за ці циклонічні випробовування – з 6 березня в Україні суттєво потепліє

Наталка Діденко

Відбулося чергове судове засідання над підозрюваним у вбивстві Ірини Мукоїди у Вишнівці

Нафтогаз України попросив підтримки в українців в протистоянні з Кремлем