111

Уже 7 місяців провів за гратами неповнолітній Василь Гнатюк із села Дзвиняча Збаразького району, якого підозрюють у вбивстві Іринки Мукоїди у Вишнівці.

Після вчорашнього рішення суду разом із присяжними хлопець просидить ще два місяці. Зрозуміло, що в його родини здають нерви. Проте, це не виправдовує їхні нападки в суді на матір убитої дівчини, нехай і не рідної. Родина Василя звинувачує нещасну в тому, що нібито отримала якийсь зиск. Але конкретно який – не говорять. Так само вигукували вчора в суді звинувачення на адресу прокурорші.

Щодо дій адвокатів підозрюваного, то складається враження, що вони розуміють безперспективність справи. Тому їхня тактика – назбирати якомога більше процесуальних порушень і “знайти правду” в Європейському суді.

Оголошена ухвала про продовження тримання під вартою підозрюваного приголомшила матір Василя. Вона ніби прозріла і почала обурено запитувати адвокатів, що так можуть і посадити її сина…1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Ну, блін : і слєдаки з екстрасенсами НЕ ГОДНІ РОЗКРИТИ ВБИВСТВО, то хіба моліться до Всевишнього та просіть Папу Римського !! Виникає просте питання : НЕ ГОДНІ (не спроможні) чи НЕ ХОЧУТЬ. Неприємний синдром, бо БЕЗКАРНІСТЬ ПОРОДЖУЄ ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ !! От Вам і реформи від декурвалізе. Нащо порозганяли старих, але з досвідом слідчих ?? На переатестацію було їх, добавити зарплати як цим, молодим – і такого стану з розкриттям злочинів би не було в державі !!! Понаприймати ще треба побільше варягів – “реформаторів”, таких як Супрун, Яресько була, кілька латишів чи гризунів… Буде толк на Україні ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.