111

У Бережанах піддані зустрічали губернатора. Прийнято помилково називати посаду голови ОДА губернаторською. А тепер по вікіпедії
Губерна́тор — офіційний представник влади, голова місцевого підлеглого уряду колонії, штату, території тощо.
Молодь з Бережан вам подобається жити в колонії. Може вам подобається прогинатись перед губернатором в ролі блазнів?
Складається враження що так. До прикладу подія в школі міста Бережани, де дітей зігнали, як блазнів, бо губернатор приїхав. Та не сам він явився, а зі свитою та подарунками для підданих.
Просто цирк розіграли з передачею автобуса школі. Так так, шкільного автобуса, котрий був куплений за кошти громади. Співфінансування щодо купівлі автобуса відбувалося 70 відсотків за рахунок коштів державного бюджету, а 30 відсотків за рахунок бюджету міської ради.
Школи і учні ще 2003 року мали бути забезпечені шкільними автобусами. Саме в 2003 році була створена програма «Шкільний автобус».
Тобто, те що діти Бережан мали отримати ще, з 2003 року отримали в 2018 році. Чиновник котрий мав довго і сумлінно вибачатись перед дітьми чому так повільно і не ефективно вони працюють, а така робота порушує права учнів, стояв і насолоджувався від блазнів котрі старались догодити йому.
Довгі запальні розмови про реформи в освіті. Степан Степанович, Ви серйозно? Заміна вікон та перекриття дахів це реформа освіти?
Молодь схаменіться! Комунізму вже давно нема. Ці ходячі піджаки так про вас дбають, що після школи ви будете змушені полуниці полякам рвати.
Скільки можна втрачати повагу до себе! Кожний сам має визначити, що для нього країна.

Петро Заставецький


4 comments

 1. Аноним

  Називати молоді таланти блазннями вам ніхто недавав права.і зясовувати стосунки з владою черес дітей я кі мали шо показати це непорядно!

 2. Аноним

  Два дибіла то є сила, брати Барни це два кончені уроди, які паразитують на тілі нашої держави. С.Барна нічого не зробив доброго для області от тільки піаритись дуже любить, а його брат-алкоголік і бандит О.Барна кришує у ВР.

 3. Василь Васильович

  С.Барна це кончений урод який крім піару нічого не робить, а лише паразитує на тілі держави

 4. Amir Allozawr

  По перше не комунізм, це ще старі монархічні традиції, коли селяни вітали пана, а місцеве начальство – гостя із столиці. А по друге – що краще, розваги в нічних клубах, з бухлом і бурбулятором, чи весела зустріч клоуна із обласної столиці?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.