Серед переможців є 4 вчителі, які представляють Тернопільську область. Але, на жаль, про це поки що не повідомив жоден інформаційний ресурс Тернопільщини. Це:
Мех Наталія Богданівна – вчитель англійської мови, комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району (Тернопільська область, м.Тернопіль). Номінація: Етика.
Юрчак Марта Михайлівна – вчитель математики, комунальний заклад Байковецька ЗОШ І-ІІ ст. Байковецької сільської ради Тернопільського району(Тернопільська область, м.Тернопіль). Номінація: Етика.
Микитишин Анна Богданівна – вчитель іноземної мови, ЗОШ І-ІІ ступенів с.Заруддя (Тернопільська область, Зборівський район, с.Озерянка). Номінація: Німецька мова.
Гусак Алла Василівна – практичний психолог, Тернопільський НВК ШПЛ I-III ст №2 (Тернопільська область, м.Тернопіль). Номінація: Психологія.
Довідка
Освітній проект «На Урок», naurok.com.ua – організатори наймасштабнішого всеукраїнського конкурсу для освітян