111


У Верховній Раді розпочався розгляд подання генпрокурора Юрія Луценка та відеодоказів причетності нардепа Надії Савченко до підготовки терористичного акту в столиці України. У відеопрезентації, яке ледве запустили, йдеться про те, що 17 листопада 2017 року на КПВВ “Майорськ” Володмимир Рубан та Надія Савченко перетнули лінію розмежування з окупованими територіями Донецьку поза контролем.

При цьому уточнюється, що сама нардеп ховалася у авто, де збергалася зброя, яка була надана бойовиками ОРДЛО.
***
Верховна Рада підтримала подання Генпрокуратури на зняття недоторканності з народного депутата Надії Савченко.

За дозвіл на притягнення до відповідальності проголосували 291 нардеп. За дозвіл на затримання – 277. За дозвіл на арешт – 268.
***
Слідчі СБУ затримали нардепа Надію Савченко прямо в приміщені Верховної Ради.

Слідчий вручив Савченко підозру і повідомив, що її затримано. Він запропонував депутату проїхати з ним на авто до СБУ для оформлення протоколу про затримання і взяття її під варту. Проте Савченко захотіла пройтися туди пішки, на що отримала згоду оперативника.
***
“Влада прийняла своє рішення, а далі рішення за вами”, – сказала Савченко, заходячи до будівлі Служби безпеки.

2 comments

 1. Даник Михайло

  Ти задовбав, добродію Машлянка (заторможений) !! Відео показати – без звуку – вмієш, реклам накласти, що закривають текст – вмієш. Реагувати на запити громадськості – НЕ ВМІЄШ чи й не хочеш ! Плюну Я на Вашу ґазету – та й усе…


  1. Author
   Борис

   навчіться користуватись комп’ютером. я вже вам писав – звук фейсбучного відео вклює собі кожен користувач. на ваше прохання не відкрив рубрику і не буду, бо ідея погана – запитів не має. з пошуку бачимо. може 2-3 в місяць… тому хочете таку рубрику – творіть самі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.