111


Сьогодні у соцмережі Антоніна Федик виклала відео про те, як її молодшу доньку лікар “відфутболила”, бо дитина не має прописки:”Хочу викласти пост,який ще раз доведе,що нашим людям ще дуже далеко до Європи! Сьогодні 27.03.2018 була з дітьми в обласній дитячій поліклініці на «прийомі» в окуліста-Стоян Ганни Іванівни,куди привезла двох своїх дітей. Старшу дочку з горем пополам лікар оглянула,а от молодшу відмовилась,опираючись на те,що ми не з м.Тернопіль,а з району(та це нічого,що дитячого окуліста в м.Теребовля немає, що згідно закону «Основи Законодавства України про охорону здоров’я» ст.38 Вибір лікаря і закладу охорони здоров’я ми маємо право вибирати де і в кого, і як лікуватись,що це обласна наголошую,а не районна поліклініка).
Це не вперше,лікар завжди веде себе зухвало,зверхньо,спілкується на підвищених тонах.
Діти мають проблеми з зором,тому періодично приходиться звертатись туди. Тому заздалегідь вирішила зафіксувати «прийом» на телефон(очікувала в живій черзі 2,5 год.).
О 18:39 год.на урядовій гарячій лінії було зафіксовано скаргу,щодо посадової недбалості лікаря-окуліста Стоян Г.І. Прошу подивитися і висловити свою думку,щодо цього. Можливо мої діти не перші постраждалі. Бажаю нікому не попадати в таку ситуацію в якій опинилися я з дітьми.
Дякую!”,- пише Антоніна Федик

4 comments

 1. Аноним

  Не розумію чому мама так зневажає себе і свою власну дитину. Якщо її не влаштовували лікар, то чому вона туди звертається, я так розумію не перший раз.

 2. Аноним

  Для початку потрібне направлення.

 3. Аноним

  Подивився дане відео, я в шоці від цинізму, не від лікаря, а від молодої мами. По-перше, від того, якою потрібно бути муд – кою, аби ще в дома виношувати ідею, прийти на прийом і провокувати лікаря на скандал. По-друге, задіяти свою неповнолітню дитину, яка це скрито знімала. Уявляєте, яке буде виховання у даної дитини… А де відео огляду старшої дитини?! По-третє, після отримання амбулаторної карточки з призначеним лікуванням дитини, на прохання лікаря, ТИМЧАСОВО вийти з кабінету, щоб дати можливість оглянути новонароджених дітей з відділення, вона навмисно продовжувала провокувати лікаря для свого відео. Якою потрібно бути су-ою, щоб продовжувати грати на скриту камеру, в той час, коли матері з немовлятами вимушені були чекати в коридорі. Це ж НЕМОВЛЯТА!!!
  Як пенсіонер МВС, прокоментую дане відео. Громадянка А.Федик, пише, що лікар вела себе зухвало, зверхньо і на підвищених тонах. Зухвальства і зверхності на відео зовсім не має. А відносно підвищення тону – уважно подивіться хто його повисив, граючи на скриту камеру. Це вже точно не лікар. Дане відео розраховано на керівництво ОДЛ, яке може не розібравшись, покарати лікаря. Раджу лікарю звернутися в суд, для притягнення громадянки А.Федик до адміністративної відповідальності та компенсації моральних збитків. А в разі отримання від керівництва покарання, звернутися в суд для оскарження такого безглуздого рішення.
  Ми всі в житті, нажаль, стикаємся із хабарями, хамством в різних державних структурах. Не виняток і медичні заклади, але не потрібно валити всіх в одну кучу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.