Бабусі, які мешкають біля “Березолю”, закріпили судовий успіх новою перемогою

Поділитися


Вчора інтернет-газета “Про все” повідомляла про перемогу тернополян в апеляційному суді щодо незаконного будівництва біля палацу культури “Березіль”.

Якщо говорити лаконічно – земельна ділянка Березолю, за адресою Миру,6 арештована,  будівельні роботи заборонено проводити фірмам “Еверест-Тер” та ТОВ «АТТІКА-Т», а також будь-яким іншим будівельним організаціями. Проте, незважаючи на рішення колегії суддів апеляційного суду, будівельники сьогодні  далі продовжували роботи. Бабусі, які бачили такий правовий нігілізм, дочекалися підкріплення – активного жіноцтва, молоді  і спільно викликали поліцію.

Спочатку поліцейські винувато тупцювали, згодом випрошували в нахабного прораба Петра Рарока припинити порушувати закон, а також й завтра не починати будівельні роботи. Соромно було дивитися. Де таке може бути в цивілізованому світі?! Звісно, поліцейські поводились ввічливо, проте настільки вже делікатно, що прораб їм відверто брехав в очі. зокрема, що вони не працюють. Відпустили правоохоронці також робітників, з якими не провели навіть профілактичної бесіди.

Жіноцтво, яке мешкає біля палацу культури “Березіль” налаштоване рішуче і якщо будівельники завтра продовжать порушувати закон, вдадуться до більш радикальних дій  в правовому полі.

Приємно також відзначити, що сьогодні у Тернопільському міськрайонному суді жителів прилеглих будинків визнано потерпілою стороною у цій справі. Для будівельної компанії це вже загрожує отримати значні фінансові збитки, а не надприбутки.

З мінусів громадського життя файного міста –  знову жодне ЗМІ Тернополя, жоден депутат чи громадський активіст не відгукнувся на прохання людей підтримати їх у суді…

Зрозуміло, що верхівка міської ради кинула напризволяще захланних будівельників. Хоч ми свічку не тримали, але зрозуміло, що забашлявши за скандальну ділянку значну суму, керівництво будівельних фірм нині в шоці від підступності команди Надала, яка не пропонує їм “спокійніше” місце на розмін. Нова ділянка знову коштує шалених грошей. Не для бюджету файного міста.

Сьогодні літні люди продемонстрували всьому місту, як потрібно грамотно протистояти свавіллю, перш за все у правовій площині, збирати фактаж, “руйнувати паркан на 100 тисяч гривень і взагалі чинити так, щоб фінансовий і людський ресурс зайд вичерпався… Як мовиться, це не надувні кульки роздавати і крейдою Театральну площу розписувати. Зв’язкові УПА показали сьогодні вищий пілотаж вирішення конфліктних ситуацій і можуть дати майстер-клас для активістів з різноманітних “гарячих точок” Тернополя.

Олександре Богомоле, послухайте, що говорять про роботу ваших підлеглих пересічні тернополяни

У Тернополі відкрито мандрівну фотовистаку Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

У зв’язку з пародією на ремонт доріг в Тернополі буде перекрито рух на декількох вулицях