111


Вчора мешканці прилеглих будинків до палацу культури “Березіль” просили громадськість і ЗМІ підтримати їх у судовому засіданні.

Пости мешканців у Фейсбуці, наш анонс отримали резонанс і значну підтримку, загалом понад сотню перепостів. Проте, далі справа не пішла. Жоден телеканал, газета чи інформаційний ресурс не знайшов часу чи можливості завітати до суду, як і громадські активісти чи бодай депутат з їхнього округу на масиві “Дружба”.

Проте, незважаючи на таку інформаційну блокаду і навіть ніяку позицію прокуратури, що надіслали фактично глухоніму дівчинку, бабусі з під “Березолю” святкували перемогу в апеляційному суді. Навіть для них це була приємна несподіванка, бо мало сподівались на успіх. Старенькі люди, які поклали свою молодість у боротьбі за Україну, так само сьогодні жертовно захищають свій останній прихисток – “квартири у хрущовках”. А юрист міської ради й далі безсоромно сидить на одній лаві із адвокатом забудівника і вимагає в суду принизити громаду мікрорайону.

Звичайно, це лише маленький крок до повноцінної перемоги. Завтра, 18 квітня, бабусі запрошують усіх в Тернопільський міськрайонний суд на 11 годину. Там відбудеться слухання у слідчого судді, про визнання мешканців потерпілою стороною. Приходьте, активісти, підтримайте літніх людей, вони й вам підкажуть, як боротися з владною нечистю у Тернополі.

А сьогодні бабусі, які мешкають біля палацу культури “Березіль” на вулицях Миру, Драгоманова, Пилипа Орлика домоглися переможного рішення апеляційного суду:  земельна ділянка Березолю, за адресою Миру,6 арештована,  будівельні роботи заборонено проводити фірмам “Еверест-Тер” та ТОВ «АТТІКА-Т», а також будь-яким іншим будівельним організаціями.

РІШЕННЯ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ОСКАРЖЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ. Детальніше – слухайте у відеозаписі.

Захланним будівельникам пощастило, що суд не наклав арешт на їхнє майно.2 comments

  1. Тернополянин

    На ТВ-4 треба було звернутися. Там Винокур Юля шукає сюжети про тернопільські проблеми. Принаймі так вона говорить…

  2. Провда

    не смішіть мої тапки… Юля Винокур без згоди Надала ніякі проблеми не буде освітлювати… хіба такі що не стосуються “діяльності” т.з. міської влади…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.