Музей Майдану поповнює фонди

Поділитися

Національний музей Революції гідності шукає матеріали, пов’язані з нещодавніми історичними подіями, для поповнення колекцій. Будемо вдячні за передані в наші фонди матеріальні та нематеріальні свідчення про ці події. Цікавлять нас предмети й усні згадки щодо Революції гідності, Помаранчевої революції, Революції на граніті й інших протестних акцій, боротьби за права людини, волю народу та незалежність України, зокрема:

– особисті речі героїв Небесної сотні;

– особисті речі та предмети самозахисту протестувальників;

– засоби озброєння та речі з побуту силовиків;

– артефакти протестного мистецтва, тематичний живопис;

– предмети й матеріали для надання медичної допомоги;

– елементи барикад;

– фотографії та відео подій на Майдані;

– агітаційні матеріали та символіка (прапори, хоругви, плакати тощо);

– персональні історії, живі свідчення, пов’язані з подіями на Майдані;

– артефакти з важливих осередків протесту (Будинку профспілок, Українського дому, міської ради, Жовтневого палацу, готелю “Україна”, Михайлівського золотоверхого собору, шпиталів тощо).

Будемо вдячні за ваші пропозиції на е-мейл: maidanmuseum@gmail.com або за тел.: +38 093 503 7288, +38 099 717 5995, +38 067 508 26 39.

Віримо, що синергія ідеалів, цінностей і дій української громадськості разом із професіоналізмом та відданістю державних мужів ідеалам Свободи й Честі стане рушійною силою у розбудові Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності й належному вшануванні героїв Небесної сотні та всіх учасників революції.

На Зборівщині влада не відчуває себе українською, патріотичною та причетною до Тернопільщини?

У зірки “Району Беверлі-Хіллз” розпався третій шлюб