Підтримати Уляну Супрун – підтримати українські реформи

Поділитися

«Політична та інформаційна кампанія проти в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун – це брудна кампанія з очорнення як самої постаті Супрун, так і запропонованої нею реформи. Це спільна, чітко спланована операція російської «п’ятої колони» та ряду корумпованих політиків з високих кабінетів української влади. Їх завдання – усунути міністра-реформатора, зупинити медичну реформу, залишити старі корупційні схеми в медицині, які сприяють незаконному збагаченню проросійських політиків, зокрема – з оточення донора злочинного режиму Януковича – Ахмєтова та інших діячів, які знайшли зручні місця і в чинній системі влади».

Про це йдеться в заяві, яку поширив Провід Організації українських націоналістів (бандерівців).

«Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає українців не вірити тому потоку бруду, яким поливають доктора Уляну Супрун на олігархічних каналах з екранів телевізорів та на шпальтах антидержавних видань, хай би вони себе називали «тричі проукраїнськими і патріотичними».

Закликаємо критично і неупереджено подивитися на ту інформацію, яку подають деякі ЗМІ про реформу медицини: найбільше кричать «Геть Супрун!» ті, хто роками сидів на схемах з відмивання коштів на фармацевтиці, імпорті ліків, на непрозорому фінансуванні лікарень. І головне, ті, хто найбільше дорікає Супрун, що вона «посягнула» на принцип, що «вся медицина має бути безкоштовною», найбільше наживалися на громадянах України, наживалися, коли ми йшли до лікарні і нам виставляли захмарні рахунки за операції і лікування, вимагали хабарі, а всі кошти проводили через сумнівні «благодійні організації». Ці люди десятиліттями накопичували статки за рахунок здоров’я та життів українських громадян, зберігаючи совєтську неефективну і рабську систему. Перед тим, як дорікати молодій реформаторській команді Уляни Супрун, згадаймо, на яких авто і в яких помешканнях живуть навіть не головні лікарі – завідуючі відділень, яким ми носили подяку, аби мати гарантію, що не заріжуть на операційному столі, або при захворюванні туберкульозом не пропишуть ліків від застуди…

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) наголошує: інспірована кампанія щодо звільнення Уляни Супрун є великим подарунком Путіну, який прагне ослаблення української держави через гальмування реформ, тріумф популізму, який бажає тотального розгулу корупції в Україні і збереження у наших громадян совєтського світогляду, зокрема, й щодо так званої «безкоштовної медицини», яка, насправді, веде українців до вимирання.

Підтримати в.о. Міністра і реформу медицини – значить зупинити «русскій мір» і його агентів на зразок Медведчука, Ахмєтова, Вілкула, Бойка, Рабиновича, Богомолець, Бахтєєвої, Мусія та інших популістів на тому напрямку, який для України поки залишається найбільш вразливим – на напрямку реального впровадження європейських стандартів життя і зокрема в галузі охорони здоров’я», – наголошують націоналісти.

Також відозву на підтримку Супрун поширила Спілка українських організацій Австралії (СУОА). У відозві, зокрема, йдеться про таке:

«СУОА мав можливість працювати з д-р. Супрун у таких сферах:

• створення Програми Захисту Патріотів, в якій було підготовлено понад 30,000 воїнів, волонтерів, розподілено понад 25,000 боєвих аптечок для першої допомоги, та сприяння системним змінам в Україні;

• в той час, коли др. Супрун ще не була на теперішній посаді, і потім, коли вже виконувала обов’язки міністра, члени СУОА перш за все відчули відданість др. Супрун, ії відвертий і відважний підхід, заклик та зусилля до побудови кращого суспільства в Україні;

• старання здобути підтримку від Австралії для своїх програм реформ, таким, як проект LIFELINE в рамках національної програми реабілітації в Україні».

“Поливаний понеділок” традиційно відзначили у Львові. У Тернополі в розпалі “алкоярмарок”

Які документи мають бути в мене як у власника земельного паю, щоб здати землю в оренду?