Сьогодні вранці педагоги школи мистецтв забили тривогу, бо, на їхню думку, розпочалося рейдерське захоплення землі школи мистецтв.

Як вдалося дізнатися журналісту інтернет-газети “Про все”, насправді ситуація склалася анекдотична. Воно й не дивно, коли не фахівець очолює освітній заклад.

З неофіційних джерел виявилося, що горе-директорка школи мистецтв Марія Гудима домовилась з будівельниками про ремонт паркану освітнього закладу. Мовляв і школі добре буде, бо це зроблять безкоштовно, і будівельники наведуть благоустрій на сусідній ділянці. Проте, пані директорка не повідомила колектив. Вона взагалі фактично не вміє спілкуватися з підлеглими. У неї завдання такого не має. Та й для душі легше – не прив’язуватися до працівників колективу душею, щоб провернути свою аферу з реорганізацією.

Сьогодні, коли “роботягам” дали команду зняти паркан, поремонтувати і пофарбувати його якісно, зчинився скандал, була викликана поліція, прийшла преса і телебачення.

Перелякані робітники повтікали, педагоги оголосили, що буде акція протесту і т.п.  Словом, вся Україна дізналася про тернопільський паркан.

Зрозуміти Марію Гудиму можна лише в одному: прагнучи оминути бюрократичні перепони, вона хотіла задурно зремонтувати паркан. Звісно, неофіційно. Тепер поліція буде проводити розслідування. Покарають когось “для галочки”, адже юридичної основи у справі ремонту та малюванні паркану не має. Чоловік безголової директорки – Олександр Смик – змушений буде згадати свої партійні зв’язки у “Народній Самообороні”, яку очолював нинішній генпрокурор Юрій Луценко. А скільки буде випито горілки через паркан, щоб зам’яти справу…

Звісно, якби директорка не була в змові з високопосадовцями Тернопільщини щодо знищення-реорганізації школи мистецтв, то паркан був би пофарбований без всеукраїнського розголосу…


Фото Nadya Priydun

4 comments

 1. Міля

  Сумніваюся, що йшлося про фарбування паркану. Версія, очевидно, виникла, коли буча здійнялася. Не було б шуму – потихеньку захапали б травичку аж до бордюру. Така метода у наших будівельників.

 2. Amir Allozawr

  Міля, абсолютно вірно, це відпрацьована тактика забудовників. І якщо одразу не здійняти галас і не зупинити, потім буде пізно.

 3. Amir Allozawr

  Не скільки вип’є горілки, а скільки разів на білочці в Білу Церкву до Білої Свахи проїдуть.

 4. Реднек Горинович

  Жлобота іде в наступ проти культури.
  Так само, як янкі в Діксіленді в часи горезвісної “Реконструкції”. Замість дати місцевим перетворити палаци плантаторів в громадські і культурні установи, замість сприяти місцевим білим і неграм стати на ноги і мирно розвиватись – наслали орди ділків-саквояжників, москалів-республіканців, а доповнили армією тітушок (викинутих на вулицю негрів). Як наслідок в Америці з’явилось
  змагання чорношкірої злочинності і бліднолицого расизму, а Південь так і залишився аграрною глушиною.
  В Тернополі програмується щось подібне. При владі будуть грабіжники у вишиванках, вулиці будуть поділені на “елітні місця” і нетрі для злидоти. “Успішних” і мажорів захищатиме офіційно поліція, неофіційно – тітушки. А всім, хто на хазяїв міста не працює – можливість бути гопником і доходягою в бідняцьких закутках. Громадські, культурні і відпочинкові зони будуть платні і доступні тільки “обраним”. Готуймося.

Напишіть відгук