111

Львів’янка Ольга Чаплинська оприлюднила у Фейсбуці приголомшливий пост про низький рівень запису шоу для одного з українських національних телеканалів:”Хотіла вам розказати. Брала участь у записі програми “Все буде добре”, яка на СТБ (не питайте нащо)). Так от, всі ті історії з життів “простих людей” на телебаченні – фейк. Не те щоб я мала багато ілюзій, але те, що це все просто погані зрежисовані актори – це був трохи шок((

Ну і взагалі телебачення шок, майже всі жарти на рівні “збільшення цицьок”, всі ці ваші фейбучні толерантність, боді-позітів і тп – ні, не чули.

Перші 4 години запису програми я сиділа з широко відкритими очима, бо не розуміла, що це кругом відбувається і як я попала в таку погану компанію, з надією оберталась до інших людей, щоб знайти якесь розуміння. Наступні 4 години – з іронічно-презирливою посмішкою, бо просто інакше дивитись на цей цирк, коли ти вже усвідомила безвихідь, неможливо) Тому впевнена, що мене виріжуть з усієї програми)) Але от скажіть мені, як піпл таке хаває?”.

Ольга Чаплинська була запрошена на запис програми як експерт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.