Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, вчора на Тернопільщині перебувала дружина Президента України Марина Порошенко. 

Візит був з розряду “бавлянок столичних цабе”. Єдиний нюанс – із першою леді була також посол США в Україні Марі Йованович. І якщо українська мадам була вдягнута як на бал, то американська виглядала буденно і просто, а головне – комфортно і зручно для самої себе. Завважте, і це представниця найсильнішої країни світу. Наша ж чиновницька совдепія так намагалась вгодити місцевим владоможцям та жінці Порошенка, що вишнівчан, які зібрались біля відремонтованого палацу просто не пустили в середину. Ніде в цивілізованому світі таке не було можливим, щоб платників податків не пустили на захід, який проводився за бюджетні кошти.

-По телевізору подивитесь,- відповіли селянину представники облдержадміністрації, які отримують зарплату із податків також селян.

НАТОМІСТЬ ДО ЗАЛИ ЗАПУСТИЛИ У РОБОЧИЙ ЧАС ПОСИДІТИ, ДЛЯ МАСОВКИ, УСІХ ГОЛІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ. ЦЕ ЛЮДИ ПІДКОНТРОЛЬНІ. НІЧОГО КРИТИЧНОГО НЕ СПИТАЮТЬ.

ДВІ ЖІНКИ – ДВІ РІЗНОМАНІТНІ ЦИВІЛІЗАЦІЇ

 

2 comments

  1. Анонім

    Для чого оці ,так звані ,патріоти президент і вся його свита вдівають вишиті сорочки .Вони цю Неньку-Україну давно розірвали і розікрали між собою.Охороною від нас відділилися ,а хто ж їх вибирав -забули у своїх кабінетах

  2. Михайло, 58 років

    Нічого, вже не довго терпіти… Дивіться – вдруге – не оплошайте на виборах. Вже всіх цих “дєятєлів” треба знати пофамільно та “в ліцо”… А Вам, Аноніме – вже пора набратися сміливості та “з відкритим забралом” висвітлювати свою ДУМКУ, бо її підтримає переважна більшість простих людей !

Напишіть відгук