Марина Порошенко у Вишнівці здивувала чудернацькою українською вимовою та балетками за 40 тисяч

Поділитися


Вчора на Тернопільщину завітала дружина президента України Марина Порошенко. Візит був спланований місцевими чиновниками у совковому стилі: на зустріч із нею спеціально зігнали всіх голів райдержадміністрацій, які ледь не дупу цілували першій леді. Особливо у цьому старалась голова Підгаєцької райдержадміністрації. Звісно, найулеслівишим був голова тернопільської ОДА Степан Барна.

Візит Марини до вишнівецького палацу був запланований на 14 годину. За кілька годин до початку чиновники Тернопільської облдержадміністрації та Збаразької райдержадміністрації демонстрували свою важливість і потрібність.

На чому приїхала перша леді України ЗМІ не вдалось побачити, бо Степан Барна привів Марину пішки. Вони гуляли хвилин з 10, вдаючи, що не помічають сотню чиновників, які зібрались на ганку палацу. Жінка Порошенка навіть здалеку сяяла неймовірними сережками, дивувала модним фасоном плаття. Зблизька модниці розгледіли фірмові балетки Chanel – відомої французької компанії з виробництва предметів розкоші. Саме від цього модного дому полюбляє взуття дружина Петра Порошенка. Коштує таке взуття від 40 тисяч гривень.

Неприємно вразив навіть совдепівських чиновників з оточення Степана Барни голова Тернопільської облради Віктор Овчарук та його водій. Голова облради спізнювався на цей захід і вирішив по-колгоспному виїхати джипом просто до вишнівецького палацу газоном і пішохідними доріжками. Для американського посла, яке бачила це дикунство, це був явно шок.

Згодом “стара, але добре провірена кадра” Безпоповцева відчитувала водія Овчарука як останнього двійочника за таку витівку.
На дивну українську мову дружини президента звернули увагу всі. Одні журналісти вважають, що такі дефекти в мові через постійне вживання в побуті російської. Чиновники схильні до “кисилевої теорії” – нібито Марина вчить ще якусь іноземну мову, тому й ламається язик українській. Але всі зійшлись на думці, що Марина виглядала “як царіца Катєріна, яка не знала добре рідної мови своїх підданих”.


Нетверезу вагітну жінку патрульні оштрафували через недогляд за дітьми

До дружини президента України не пустили селян Тернопільщини