111


Сьогодні розпочалося третє пленарне засідання 8 сесії Тернопільської облради. Головне питання: чи села Тернопільського району об’єднаються без обласного центру, скільки буде нових громад.

Бидлота у вигляді нардепа Ігоря Мосійчука вже приперлась на сесію, щоб відстояти інтереси клану Яциковських щодо громади в Білій. Правда, присутні в залі думають, що політик захищає їхні інтереси.

На нашу думку, зараз так склались обставини, що інтереси корупціонера-радикала збіглися

Педагог Ярина Герета описала процедуру нинішнього попадання на сесію:”Сьогодні людей пропускали по пропусках, записуючи паспортні дані. Той, хто не мав паспорта – на сесію не зміг попасти. Хоча мав право. Далі три кордони перевірок з металошукачем… І повний зал поліції. Овчарук оголосив, що поліцію запросили, щоб у залі був порядок.
А ще в залі розсадили своїх людей.
Виникає питання: то є демократія в нашій державі чи немає? Бо ж хіба мали право проводити запис людей, які хотіли бути присутніми в сесійному залі, по паспортах і з записом у списки? Хіба це не є порушенням прав людей?”1 comment

  1. Роман

    І чим завершилась ця сесія? Чи відстояв Мосійчук с. Білу? І що мається на увазі під словами “присутні в залі думають, що політик захищає їхні інтереси.”? Що саме відбувалось і яке рішення прийняли щодо інших сіл?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.