111

Тернопільською місцевою прокуратурою закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні про заподіяння мільйонних збитків місцевому бюджету під час виконання робіт з вкладання бруківки в окремих частинах міста Тернополя.
Тернопільською місцевою прокуратурою спільно із працівниками Управління Служби безпеки України в Тернопільській області виявлено, що представниками місцевого товариства, всупереч норм чинного законодавства, в акти виконаних робіт з вкладення бруківки, що упродовж 2015-2017 рр. виконувались за кошти міської ради, вносились завищені відомості щодо вартості закуплених матеріалів, а саме піску та щебеню різних фракцій.
Загальна сума збитків, спричинених бюджету Тернопільської міської ради, складає 1 мільйон 125 тисяч гривень.
Головному інженеру підприємства, який одночасно являється і засновником товариства, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України – службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.
В ході розслідування місцевому бюджету відшкодовано пів мільйона гривень. На іншу частину встановленої шкоди прокурором заявлено цивільний позов. Окрім того, з метою забезпечення позову накладено арешт на майно підозрюваного на суму понад 800 тисяч гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Михайло Даник (@MykhayloDanyk)

    Що за дурацьке законодавство має Україна ? Нащо якоїсь “підозри” ? Є факт розкрадання бюджетних коштів ( не має значення в який спосіб воно вже ЗДІЙСНЕНО !!!) – за шкурку – і в каталажку !!! По принципу Жиглова : “Вор должен сидеть в тюрьме” !!! И неважно как я ето сдеоаю !!!” Треба ВІДМІНЯТИ цю ..уйню – вручення якоїсь підозри ! Негайно ! Порозганяти ті всі НАБУ, …БУ, САП, мапи, АС – нещодавно проголосований, через 9 місяців (може ще ? ) – буде народжений… Колись одне ОБХСС – справлялося зі всією роботою !!! Пам”ятаю – два Івани – Гдлян та Іванов – в Середній Азії на поч. 80-х минулого століття – наробили такого шороху з тими бабаями – шахами, імамами та іншими мусульманськими багатіями, що надовго завівся ПОРЯДОК !!! А цей Порох – остоточно порозганяв всі структури по боротьбі з такими як він, понабирав молодих (це – ДОБРЕ, але ж – без ДОСВІДУ !! і бажання лізти на рожон ) – щоб поки він при владі – ніхто його ні про що не питав і ні в чому не обмежував (в питаннях приросту свого капіталу)… Хлопе, тобі всього – не треба вже… Що ти – їсти не мав чого, чи голий, обірваний був ??? Скільки ГОДЕН будеш з собою забрати ??! Чого такі люди захланні ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.