111

Тернопіль, звісно, файне місто, але якби його мер Сергій Надал втілив у життя всі свої обіцянки, то обласний центр перетворився б на сучасний європейський мегаполіс. «Слово і Діло» створило відео для віртуальної прогулянки Тернополем, в якому вже здійснилися всі плани та наміри мера.

Так, ми домалювали в місті обіцяні Надалом тротуари з підігрівом на вулицях патріарха Мстислава, Шашкевича та князя Острозького.

На території парку Національного відродження помахом чарівної палички з’явилася сучасна академія тенісу, а на площі Героїв Євромайдану збудована безкоштовна підземна парковка на сто місць.

На всіх зупинках громадського транспорту встановлені планшети з похвилинним графіком руху автобусів та тролейбусів. До речі, щодо тролейбусів, то, згідно з обіцянкою мера, вони мають милувати око містян чистотою та охайністю, адже для їх миття збудовані очисні споруди із системою зворотнього водопостачання.

Щоб віртуальність перетворилася на реальність, запитайте Надала, коли він виконає обіцяне. Якщо вам сподобалося відео, рекомендуємо подивитись, якими б могли стати Київ та Одеса, якби мери цих міст виконали свої обіцянки.

Приємного перегляду.

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    Щоб пан Надал (таких надалів по Україні слід розуміти – мер міста) виконував обіцяне – треба частіше з ним зустрічатися в дискусіях, прийти й на сесії, де розглядається кожне з тих перелічених питань, нагадувати, надоїдати, якщо хочете – тоді й БУДЕ ! В Надала – не тільки пам”ятати що понаобіцював, бо то – може й частина бажаного, що наразі через певні обставини (брак фінансування чи ще щось) – не може здійснитися… А Ви чули такий вислів – “самопоміч” ?? От, то чому в розгляді всіх питань, які здатна і має право вирішувати міськрада – не було ПИТАННЯ “Створення сміттєпереробного заводу” ??? Нещодавно – й інвестиційний форум пан Барна С.С. організовував… Були ж різні інвестори, може – хтось би й ВЗЯВСЯ за ту переробку, якби й Ви перед форумом трошки поворушили мізками, розробили бізнес – план, запрезентували тим учасникам… Надієтеся все на надалів ? САМОврядування – передбачає широке залучення громади, активістів і спеціалістів !! Скоординовуйте свої дії, помисли, бажання й намагання – тоді й ТОЛКУ буде більше в нашому полку !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.