111

Сьогодні вранці парк Національного Відродження у Тернополі знову зазнав чергової наруги: нахабний будівельник притону, який називають вуличною академією футболу, відновив будівельні роботи. У парк заїхав кран і бетономішалка. На місці присутня поліція. Тернополяни сподіваються, що є ще чесні поліцейські, які не скурвились, як їхнє керівництво, і відреагують не тільки згідно букви закону, який у нас як дишло, але й за велінням совісті.

Цікаво, чи сьогодні поліція почне відробляти іудині срібняки по-фірманівськи, як це було з арештом активіста Олега Синовця?

Усіх небайдужих тернополян просять підійти до місця незаконного будівництва і дати гідний відсіч зайдам.

До речі, суд Олег виграв, а заступник керівника міської поліції пан Фірман так і не вибачився перед активістами. Чи притягнуть до відповідальності за неправомірне затримання Синовця  “чувака в погонах” – питання скоріше риторичне.

1 comment

  1. Dream

    Та щось тим активістам теж насрати на той парк, бонема ні розголосу за межі області, ні єкспертів із кийова які б ту всю контору б прикрили в момент… Якщо там є законний повід щоб прикрити. Є тіко піарщина на тих проблемах та затягування. Все те можна вирішити було би за кілька місяців, так ні катають ту справу вже більше року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.