111

У Тернополі продовжують оприлюднювати імена тітушок, які ганебно захищали незаконне будівництво у парку Національного Відродження. Як виявилось, тема дуже актуальна для тернополян.

Публікації у соцмережах, на сайтах отримують тисячі переглядів та репостів. Тітушки, імена яких оприлюднили з фотографіями – Роман Бурик,  Андрій Монастирський , Ярослав Смаль і Тарас Пастух стали мегапопулярними у Тернополі. На фестивалі Файного міста доводилось чути – ось приїхав тітушка з парку, а там в охороні стоїть ще один. Це приємно здивувало журналістів, які стали випадковими свідками сцен впізнання негідників.

Сьогоднішній тітушка – 24-річний Шастун Дмитро Васильович. Мешкає  на вулиці Протасевича, 8.  Вчився в 17 школі. Закінчив ТНТУ Пулюя в 2012 році. Як коментують користувачі соцмереж “проститутки з вулиці Протасевича заробляють гроші порядніше, ніж тітушка Дмитро Шастун”.

Поспілкуватися з ним можна в маскалячій вкантактє… https://vk.com/id256425431 comment

  1. Аноним

    Хлопці , це ваше місто,ваших дітей , онуків і ваших батьків , яким має бути стидно вийти на вулицю. Думаю треба ще і батьків зробити знаменитими. У Тернополі дихати уже немає чим. ДУМАЙТЕ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.