Узбеки під “Орнавою” торгували шаурмою без будь-яких документів і взагалі незаконно перебувають в Україні

Поділитися

З першого серпня розпочався практичний етап профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». До операції окрім співробітників поліції залучені співробітники обласних управлінь СБУ, міграційної служби та держуправління праці.

Зі слів начальника відділу боротьби з торгівлею людьми ГУНП в Тернопільській області Олександра Буняка, станом на 13 серпня виявлено 28 нелегалів. Складено 38 адміністративних протоколів, з них за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (стаття 203 КУпАП) – 33 протоколи і п’ять – за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (стаття 205 КУпАП). Загальна сума штрафів склала понад 66 тисяч гривень, більшу половину з них – понад 34 тисячі вже стягнуто.
-З початку операції «Мігрант» прийнято рішення про видворення двох іноземців. Один – громадянин Іраку уже виїхав за межі України, іншого, який є особою без громадянства, поміщено в Пункт тимчасового перебування іноземців», – повідомив начальник управління ДМС в Тернопільській області Ярослав Давибіда.
Разом із співробітниками держуправління праці працівники відділу боротьби з торгівлею людьми здійснили перевірку закладів швидкого харчування поблизу австостанції в обласному центрі та торгового закладу «Орнава». У результаті було виявлено трьох громадян Узбекистану. Двоє з них перебувають на території нашої країни незаконно. Їх притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 203 КУпАП.
-Результати перевірки завершилися ще й кримінальним провадженням, – розповів Олександр Буняк.- Підприємцю з Узбекистану, який орендує дані заклади, інкримінують статтю 172 ККУ – грубе порушення законодавства про працю. З’ясувалося, іноземці працювали без жодних дозвільних документів, не мали медичних дозволів, не були офіційно працевлаштовані, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області

Трамп програв у гольф третину свого президентства

Художник з Криму покаже у Тернополі “Втрачений рай”