111


124 тисячі переглядів тільки у мережі Фейсбук за першу добу отримав надзвичайно резонансний матеріал 24 каналу. У ньому йдеться про хабарі за інвалідність, пологи, влаштування на роботу та навіть геморой – все це з реального життя лікарів на Тернопільщині.

А ще лікарі тут заробляють на елітні маєтки і тікають від поліції за кордон, Україна ж роками вимагає їх екстрадиції. Ба, навіть можна спокійно отримати довідку від місцевих лікарів про “тверезість”, хоч би й тебе п’яним зловили поліцейські і про це вже написали ЗМІ.1 comment

  1. Юрій

    Головний лікар Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру РУДИК Вадим Дмиторович є “успішним реформатором” довіреного йому комунального закладу в “Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр ТОР” від 17 вересня 2019р. В результаті його “успішної боротьби”із туберкульозом легень (ТБ) закрито всі районні протитуберкульозні диспансери області Бережанський, Заліщицький, Чортківський та Кременецький. Тернопільська протитуберкульозна лікарня по лікуванню позалегеневих форм туберкульозу переведена у хоспіс для рентабельних хворих. На великий жаль проблема із туберкульозом в області за 2019р.є невтішною: збільшується кількість неефективно лікованих форм ТБ, кільлкість вилікованих впершевиявлених форм не перевищує 60%, а кількість деструктивних форм та рецидиви 50%. Появилися в області прояви туберкульозних менінгітів, мультирезистентних форм ТБ у дітей, генералізованих форм дисемінованого ТБ, впершедіагностованого ТБ кісток та інших органів. Але це нікого в Державі не хіилює… Головний лікар закладерував собі заробітню плату за 2016р. – 283 910грн.; за 2017р. – 401 394грн.; за 2018р. – 707 303грн.(з оформленою пенсією), впорівнянні середня зарплата лікаря близько 4000грн. За ці роки головним лікарем РУДИКОМ В.Д. були витрачені державою десятки мільоннів грошей на ремонти відділень, утеплення фасадів, закупка інвентаря зазавищеними цінами та прихованими відкатами. Дуже жалко, що маштабних розкрадань не бачить КРУ області, журналісти непроводять службового розслідування, а держава не контролює проблеми з інфенкцією під час епідемії ТБ. На сьогодні головний лікар одноосібно вирішує питання скорочення ліжок,незаконно звільняє кадри лікарів, які йому не зовсім “удобні” для реорганізації закладу в “МЦ”. Просимо провести журналістське розслідування для Державного БР України складової корупції, зловживання владою посадової особи РУДИКА Вадима Дмитровича, його ближніх родичів дочки та зятя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.