23 вересня у Тернополі відбудеться концерт гурту “Лісапетний Батальйон”

Поділитися


На численні прохання глядачів – Наталя Фаліон і гурт “Лісапетний Батальйон” у Тeрнополі
з новою програмою “А я ще баба ого-го, бажаю вам всього без ГМО”!“. Запам’ятайте цю локацію і дату – 23 вересня у приміщенні Палацу культури “Березіль”!
До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту «Лісапетний Батальйон», нові пісні та улюблені хіти і подарунки для глядачів.
Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою і вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу «Україна має талант». Лісапет мчить далі і спинятися не планує! І тепер, куди б не поїхали, за ними тягнеться слава «важкої артилерії» українського гумору. Невпинні енерджайзери, ці улюблениці публіки спочатку закличуть «Давай, баби, давай!» – і поїдуть в кожне найменше містечко з концертами чи то у крутих залах, чи в сільських клубах. Потім гонорово заявлять: «Хелоу, Європа!» – і їх вже приймають в Канаді (Торонто), Іспанії (Малага, Барселона, Мадрид), Польщі, Білорусі, Італії (Венеція).
Гурт регулярно бере участь у концертах на підтримку армії, Невтомні «баби» їздять виступати перед воїнами в зоні АТО, бо знають, що країна тримається на патріотах і позитиві.
«Лісапетний батальйон» успішно дає бій смуткові, нещадно знищує негатив, розвіює хмарний настрій і завозить гуманітарну допомогу у вигляді посмішок. А головне – їхній позитив не має терміну придатності!!!
Тому приходьте самі та приводьте друзів, смійтесь, веселіться – не пошкодуєте!
Частина коштів від продажу квитків буде передана пораненим бійцям добровольчого батальйону ОУН.

Ви готові приєднатися до величезної армії шанувальників приголомшливої групи, або вже є фанатами українок? Ласкаво просимо на концерт!
Квитки замовити онлайн можна тут

Рейтинг шкіл Тернопільщини за результатами ЗНО з української мови 2018

Відкриття виставки художниці Наталії Фугель у Тернополі відбудеться 13 вересня