Рейтинг шкіл Тернопільщини за результатами ЗНО з української мови 2018

Поділитися

Як дізнатися сьогодні про реальний рівень кваліфікованого викладання української мови у школі, де навчається ваша дитина? Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл за результатами випускників з ЗНО з української мови та літератури 2018 року.
У ньому можна побачити реальний стан справ.

На жаль, навіть у першій 20 шкіл з Тернопільської області не має.

Тернопільська Українська гімназія ім. І.Франка зайняла лише 30 місце в Україні та перше серед освітніх закладів нашого краю. На другому місці серед шкіл Тернопільщини з вивчення рідної мови Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов. В загальному рейтингу вона тільки 54.

Тернопільська класична гімназія аж 74. Вона замикає трійку кращих на Тернопільщині. Всі школи, як бачимо, знаходяться в обласному центрі.

До 200 кращих шкіл України потрапили ще такі освітні заклади з Тернопільщини – Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов на 109 місці, Заліщицька державна гімназія –  110 місце, Чортківська гімназія імені Маркіяна Шашкевича – 141 місце, Кременецький НВК “Гімназія – ЗОШ І ст.” – 147 місце, загально освітня школа І – ІІІ ст. №1 м. Зборова – 172 місце, Великобережецька ЗОШ І-ІІІ ст. – 193 місце.

На Прикарпатті поліція затримала п’ять осіб, причетних до підриву ресторану

23 вересня у Тернополі відбудеться концерт гурту “Лісапетний Батальйон”