Cтворили пристрій, який може заряджати смартфон за допомогою лазерного променя

Поділитися

Вчені створили пристрій, який випускає лазерний промінь, здатний передавати на смартфон або інший девайс електроенергію.

Дослідники з Вашингтонського університету (США) запропонували новий спосіб бездротової зарядки гаджетів. Вчені створили прототип апарату, який може заряджати девайси за допомогою лазерів. Як написано в інструкції пристрою, він випромінює лазерні промені у бік смартфона, який обладнаний спеціальною приймальною пластиною. Лазер більш ефективно справляється з передачею енергії на відстані, ніж радіосигнал, тому за допомогою нового методу смартфон зможе заряджатися так само швидко, як від розетки.

Як стверджують розробники, відстань, на якій діє зарядка, досягає 10 метрів.

Лазерна зарядка повністю безпечна для людини і тварин. Пристрій відключається автоматично, якщо в зоні зарядки опиняється жива істота. Також для захисту від перегріву на смартфоні встановлена спеціальна металева площадка.

Крім того, каліфорнійський стартап вже випустив пристрій, здатний заряджати гаджети на невеликій відстані. Апарат здатний поповнювати запаси енергії смартфонів і планшетів за допомогою радіосигналу.

Квартирантка обкрадала господиню

Поїзд на водневому паливі виконав перший рейс