Директор з розвитку «Інтерньюз-Україна» призначений членом ЦВК

Поділитися

20 вересня 2018 р. Верховна Рада України призначила новими членами Центральної виборчої комісії 14 кандидатів. Голосування відбувалося за кожного кандидата окремо. Серед нових членів жоден не працював раніше у ЦВК.

Членів ЦВК обирають на сім років – це означає, що оновлений склад комісії займатиметься організацією як мінімум двох президентських та двох парламентських виборів.

Вітаємо громадянське суспільство та всю Україну з обранням нового складу Центральної виборчої комісії. Ми пишаємося, що одним із членів ЦВК призначений наш колега – директор з розвитку «Інтерньюз-Україна» Євген Радченко. За його кандидатуру віддали голоси 289 народних депутатів.

Впевнені, що професіоналізм, досвід та активна громадянська позиція Євгена і надалі сприятимуть утвердженню демократії в Україні.

Довідка
Євген Радченко – директор з розвитку ГО «Інтерньюз-Україна», експерт у сфері виборів, виборчого законодавства, місцевого самоврядування, політики.

Працював міжнародним спостерігачем, керівником групи міжнародних спостерігачів, консультантом виборчих штабів, керівником групи юридичних консультантів. З 1994 по 2004 рр. був Заступником Голови Правління Комітету Виборців України. У 2004–2005 рр. працював Координатором виборчих програм Асоціації американських юристів (ABA/CEELI). З 2005 по 2008 рр. працював Радником з питань виборів та управління Координатора проектів ОБСЄ в Україні, де займався впровадженням проектів, пов’язаних з виборами.

З 2009 року – експерт Венеціанської Комісії. Працював на виборах у 14-ти країнах. З лютого 2014 р. – Головний експерт групи Реанімаційного Пакету Реформ з виборчого законодавства. Брав участь у розробці: Концепції Виборчого кодексу України (2000), доопрацюванні проекту закону «Про державний реєстр виборців», розробці методичних посібників для членів ОВК, ТВК та ДВК на виборах 2006, 2007,2010, 2012, 2014 років, Законопроектів «Про вибори народних депутатів» (2 редакції). Був членом робочої групи з підготовки Виборчого кодексу (2008–2010), Проекту закону про «Всеукраїнський референдум» (2013–2014), Проекту закону про «Місцевий референдум» (2014), Проекту закону «Про місцеві вибори» (2014–2015).

На посаді директора з розвитку в «Інтерньюз-Україна» займається стратегічним плануванням діяльності організації, аналізом ефективності проектів, їх трансформації, пошуком нових партнерів та проектів для розвитку.

У Тернополі затримали вбивцю, який позбавив життя трьох людей

Масштаби еміграції українців в Польщу шокують