Нардеп Роман Заставний женив вчора сина

Поділитися


Скандально відомий народний депутат України Роман Заставний сьогодні женив сина Петра. Невісткою екс-мера, який хапнув значну частину нерухомості в центрі файного міста,  а зараз заробляє на халтурному ремонті доріг, лікарень та іншому марнотратстві державних грошей , стала блогерка  Аліна Френдій. Дівчина має 269 тисяч підписників в соцмережі instagram.  Але сказати, що в неї аудиторія думаючі і мудрі люди – скривити душею. Аліна розважається, роздаючи по 20 тисяч гривень за просто так. Юні сцикухи кип’ятком … від її неграмотних постів…

ВУЛЬГАРНИЙ ЖАРТ НАРЕЧЕНОГО НАПЕРЕДОДНІ ВЕСІЛЛЯ

Весілля молодята відгуляли в ресторані “На небі”. На забаву запрошено півтори сотні осіб. Аліна взяла прізвище чоловіка.

ТОМУ, ЩО ПРАЦЬОВИТИЙ. ПІВ ЛІТА ЗА КОШТИ ТЕРНОПОЛЯН-ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ РЕМОНТУВАЛИ ВУЛИЦЮ ОЛЕНИ КУЛЬЧИЦЬКОЇ. ТЕПЕР ЗРОЗУМІЛО, ЧОМУ СТЕЛИЛИ АЖ ГРАНІТНУ БРУКІВКУ. НА ЦІЙ ВУЛИЦІ РЕСТОРАН “На НЕБІ”, В ЯКОМУ ГУЛЯВ ВЕСІЛЛЯ “КУРЯТНИК ЗАСТАВНОГО”.

Перед одруженням наречені оприлюднили у соцмережах інформацію про свої вечірки: Аліна спочатку гуляла на Кіпрі дівич вечір, а її коханий у Варшаві, а згодом в Амстердамі.

“ДІВІШНИК” НАРЕЧЕНОЇ

Зрозуміло, що всі притомні тернополяни щиро ******** нардепа, який після закінчення каденції мера Тернополя у 2010 році обзавівся елітною нерухомістю в центрі міста, яка ще донедавна була у власності громади.

У заклади громадського харчування Ромка – “Файне місто” Клуб файного”, “Пасаж” чи “Jan Amor” та т.п. молодіжні забігайлівки ходять, на нашу думку, лише примітивні імбіцили.

От ви, для прикладу, будете вітатись з людиною, яка вкрала у вас та ваших друзів майно? А після крадіжки приходити туди, щоб ще й відпочивати? У юридичній площині Заставний все зробив “чисто”, проте всі українці знають які в нас закони…

Простіше кажучи, люди, які себе поважають, не сядуть в “стодолу”, яку вже два роки тримають на дорозі Бульвару Тараса Шевченка.

Для молоді буде зрозуміліше, коли повідомити: Заставний, це той нардеп, який розробив закон, щоб українці могли замовляти за кордону товарів з інтернету не більше, ніж на 150 євро. 

“Про все” вітає молодят з одруженням і бажає, щоб їхні нащадки не були схожі на драпіжника-діда. А все, що накрадене й так піде за вітром. Це відома істина… Її вам можуть детальніше розповісти учні, батьки та педагоги знищеної школи мистецтв.


За Тернополем злили 30 тонн відходів молочних продуктів

25 вересня в Україні запустять в обіг нові гривні