Начальник Центру асфальтобетонів та органічних в’яжучих ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна” вимагав хабар

Поділитися

У середу, 17 жовтня, прокуратура міста Києва спільно зі слідчими СУ ГУ НП в м. Києві затримали під час одержання неправомірної вигоди посадовця ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна».
Як інформує прес-служба прокуратури міста Києва, досудовим розслідуванням встановлено, що начальник Центру асфальтобетонів та органічних в’яжучих ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна», що входить в структуру Державного агентства автомобільних доріг України, вимагав та отримав від представника приватного товариства неправомірну вигоду у сумі 650 тис. грн за пришвидшення експертизи та отримання позитивних висновків дослідження продукції вказаного товариства.

Першу частину неправомірної вигоди у сумі 60 тис. грн посадовець отримав 16.10.2018. А під час одержання другого траншу у сумі 590 тис. грн його затримали «на гарячому».

Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади, повідомляє leopolis.news

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вчителька музичної школи потерпіла від нетверезого хулігана

У Тернополі працівник поліції отримав хабар за закриття кримінальної справи