Начальник Центру асфальтобетонів та органічних в’яжучих ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна” вимагав хабар

Поділитися

У середу, 17 жовтня, прокуратура міста Києва спільно зі слідчими СУ ГУ НП в м. Києві затримали під час одержання неправомірної вигоди посадовця ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна».
Як інформує прес-служба прокуратури міста Києва, досудовим розслідуванням встановлено, що начальник Центру асфальтобетонів та органічних в’яжучих ДП «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна», що входить в структуру Державного агентства автомобільних доріг України, вимагав та отримав від представника приватного товариства неправомірну вигоду у сумі 650 тис. грн за пришвидшення експертизи та отримання позитивних висновків дослідження продукції вказаного товариства.

Першу частину неправомірної вигоди у сумі 60 тис. грн посадовець отримав 16.10.2018. А під час одержання другого траншу у сумі 590 тис. грн його затримали «на гарячому».

Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади, повідомляє leopolis.news

Вчителька музичної школи потерпіла від нетверезого хулігана

У Тернополі працівник поліції отримав хабар за закриття кримінальної справи