111

Прокуратурою Тернопільської області, спільно з Тернопільським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та спецпідрозділом УСБУ в Тернопільській області задокументовано факт одержання неправомірної вигоди слідчим Тернопільського районного відділення поліції.
Правоохоронцями виявлено факт вимагання та одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в сумі 3000 гривень за закриття кримінального провадження за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди. Кошти виявлено та вилучено в службовому кабінеті.

Слідчого затримано в порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання про повідомлення останньому про підозру та обрання запобіжного заходу, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Михайло, 59 років

    от – допоки буде “діяти” таке законодавство, коли буде обов”язковим – вручення “повідомлення про ПІДОЗРУ” – допоки й така ХУЙНЯ велика – буде на Україні !!! Пам”ятаєте ЯК казав капітаж Жиглов ? ” А ты им скажи, Шарапов, что у них в Англии – не меньше нашего воруют. И правопорядок в стране определяется не наличием воров, а умением властей их обезвреживать !”… В пиzду – всі “повідомлення” і “підозри” !! Є “убійственні факти, здобуті “праведним шляхом” – до суду ! Не підтвердилося в суді – тих, хто “здобув” такі “фпакти” – на лаву підсудних ! Суд – з участю 12 нарродних засідателів, обраних в” карусельний спосіб” (раз на 24 місяці з числа благополучних громадян держави !). ПОРОЯДОК ( ORGNUNG ) відновити можна за 2 – 3 роки, якщо б ті, хто “на верху” – не багато їли юшки з риби, з самих голов… Як воно правильно ? Щоб – не ухуїли чи як ??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.