Під Почаєвом розмістили антирекламу Юлії Тимошенко

Поділитися

Наприкінці березня 2019 року в Україні відбудуться президентські вибори. Вже зараз всі телеканали, біг-борди та інші інформаційні носії переповнені рекламою політиків. Зголосилося йти в похід за президентською булавою три десятки кандидатів. Звісно, реальна боротьба буде між першою трійкою, а точніше – чи спроможуться українці на свого Макрона. Маємо наувазі, що у запеклій боротьбі за владу між Порошенко і Тимошенко мав би виграти третій кандидат, який не був при владі. На нашу скромну думку це могли б бути Анатолій Гриценко, Святослав Вакарчук чи навіть мер Глухова Терещенко, наприклад. Проте, нині рейтинг очолює Юлія Тимошенко. Її підтримка доволі невеличка – 13%. У тричі більше – до 40% українців, які прийдуть на вибори, не визначились. За них і триває боротьба. Звісно, Порошенко вже мав час себе показати. При тих скромних плюсах, він має значно більше мінусів. Проте, прокремлівські “хвости” в Тимошенко значно серйозніші. Проте, не хочеться, щоб Петро Порошенко ще 5 років мордував українців, а прийшов новий реальний політик. Якось віриться, що влада не спроможеться в еру інтернету залякати українців, як це було в 1999 році, у другому турі між Кучмою та комуністом Симоненко.

2 жовтня при в’їзді в Почаїв розмістили біг-борд. Користувачі соцмереж вважають, що він фейковий:”Друзі!!! Вчора (02.10.18р.) при в’їзді в наше славне українське місто Почаїв побачив ось такий бігборд (більше ніде в нашій тернопільській області такого бігборда не бачив).
Зверніть увагу, шановні друзі, хто на цьому бігборді, з ким, що робить та який напис!!!!
Юля+”кіріл всія русії”=їхня надія – просто жесть!!! Робіть висновки!!!!”,- повідомляє Андрій Буряк. Більш користувачів назвали це фото фейком, хоч і не симпатизують Тимошенко і не збираються її підтримувати. За антипропагандою криються, на думку краян, порохоботи.

А ось такі фотожаби в інтернет мають значне поширення і схвалення… Це так звана народна творчість ))

ЩОДО ТИМОШЕНКО Є ЧИМАЛО ЖАРТІВЛИВИХ КОЛАЖІВ ПРО ЇЇ НЕСПРИЙНЯТТЯ УКРАЇНЦЯМИ

Розповів про розміщення біг-бордів з Тимошенко і московським Кирилом телеканал Прямий, який пов’язаний із Петром Порошенко.

Що цікаво, фото ці справжні. дійсно Кіріл приїжджав до Києва у 2009 році.А ЦЕ ЗУСТРІЧ В МОСКВІ. ЮЛЯ ТОДІ БУЛА КЕРІВНИКОМ УРЯДУ


Про життя в шоколаді у Шумську

Дикунський призов до армії продовжується