Мединський подав в суд на громадського активіста Синовця

Поділитися

Громадський активіст Олег Синовець повідомив новину про начальника управління транспорту Тернопільської міської ради Ігоря Мединського. Чиновник настільки “уху їв”, що подав суд на громадського активіста, який бореться за зниження вартості проїзду у громадському транспорті до економічно обгрунтованого рівня.

Олег Синовець оприлюднив у Фейбуці :”Знаєте, сьогодні пан Мединський зробив мій день!
Начальник управління транспорту подає на мене до суду через “захист честі та гідності”… Мені ось цікаво, чи не атрофовані ці чесноти в самого позивача?

Звісно, найкращий захист – це напад, тому думаю, що подача позову до суду, це не тільки відвернення уваги від головної проблеми в місті (високі тарифи в транспорті та відставка Мединського), але й спосіб психологічного тиску на мене та інших активних людей, які з цим борються.

Проте якщо я такі позови сприймаю з посмішкою, то не виключаю, що декого це може налякати. Відверто кажучи мені байдуже на чию користь завершиться суд тому, що знаю як по різному можна трактувати ті, чи інші закони, на скільки багато залежить від професійності юристів та рівня неупередженості суддів. Мені важливо інше – доки ми ще будемо терпіти таких «управлінців», які відстоюють інтереси приватного бізнесу?

В мене виникає кілька логічних запитань:

1. Чому пан Мединський досі не подав позов до суду на приватних перевізників, як два дні саботували перевезення?
2. Чому пан Мединський не подав позов на рішення виконкому від 30.10.2018р. через який тернополяни були змушені їздити 5 днів громадським транспортом за найвищими тарифами в Україні (до 9 грн)?
3. Чому пан Мединський відстоює інтереси приватних перевізників, а не інтереси тернополян, які платять йому заробітну плату зі своїх податків?
4. Чому досі ця людина залишається на посаді начальника управління транспорту?

Вважаю, що після того, що відбулося протягом останніх 3 тижнів в Тернополі та «прославившись» на цілу країну начальник управління транспорту просто немає морального права залишатися на займаній посаді! Найкращий спосіб – це взяти приклад з херсонського колеги та добровільно піти у відставку”.

Цікаво, що скаже керівництво Народного руху України на діяльність пана Мединського, який очолює їхню партійну організацію у Тернополі?

Допоможіть розшукати жителя Тернопільщини

ДАБІ не подає в суд апеляцію, бо нібито немає 1600 гривень на судовий збір