111

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко продовжує діставати зі своїх запасів брендове взуття улюбленої “ортопедичної” моделі – високі підбори з невеличкою платформою.

У понеділок 19-го листопада депутатка вигуляла в Раді лаковані туфлі від італійського бренду Sergio Rossi. З фото можна побачити, що у Юлії Володимирівни 36-й розмір ноги.

Фото ніг Тимошенко виклав у мережу журналіст Ян Доброносов.

Це явно не нова модель, тому знайти такі у мережі зараз нелегко. Але нові коштували не менше 700 доларів, тобто близько 20 тисяч гривень.

Подібні вживані туфлі нині можна купити на розпродажі за 65 баксів, але стартова ціна нових була $751

Нагадаємо, у жовтні цього року Тимошенко вигуляла підбори Gucci 8-річної давнини.
Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко, певно, вирішила, що нове – це добре забуте старе. Адже 30-го жовтня депутатка прийшла на форум свого “Нового економічного курсу” у старих туфлях.

Саме в цьому взутті від бренду Gucci Юлія Володимирівна 8 років тому під Радою “захищала” підприємців.

Як писав ТаблоID ще у 2010-му, тоді такі туфлі коштували 500 доларів. 

Взагалі, Тимошенко полюбляє взуття від Gucci, навіть колекційне.

Також Леді Ю любить туфлі від Chanel.
Шкіряні чорні з бежевим носком туфлі на високих стійких підборах та невеликій платформі від Chanel обрала Юлія Тимошенко для появи на конференції YES 15-го вересня 2018 року. Подібні туфлі у мережі зараз можна знайти за 600 євро, але початкова їхня ціна близько 900 доларів. І так як модель зовсім не нова, невідомо, скільки Юлія Володимирівна свого часу виклала за цю пару від дорогого її серцю французького бренду.


У квітні 2007 року Юлія Тимошенко “засвітила” нові туфлі “Гуччі” з впізнаваними кільцями на височезних підборах за 405 євро.

5 comments

 1. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  І що то за туфлі такі ? В Е-декларації “вона” навіть своєї халупи не має. То – де “тримала” туфлі, що в декларацію “не попало” ???

 2. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  Пане Борисе ! А Хто ще, крім Вас, звісно, входить в той “закритий клуб” Вашої ґазети ? Щось “не мож” Мені туди попасти ніяк ? В чому фішка ?

 3. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  О, це – “пройшло”. А попереднє, про Юльчині туфлі – нє. Цікаво : де Вона тримала ті старі туфлі (коли підписувала Е-декларацію), бо своєї халупи – ніби не має, як церковна миша, а капці – що й за 20 років баба в середньому місті, не в селі – НЕ ГОДНА ЗАРОБИТИ… Якась перекосойоблена ця Україна…. І “такі” мають нею дальше рулювати ??! Може – хватить знущатися ?! Га ? Бо Я – не дочуваю трохи…

 4. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  Але таки пан Борис Машлянка читає й Мої блоги та коментарі ! Не вірите ? Нещодавно БУЛО так, що ця рекламка з біленькою церковкою – та й перекривала вміст написаного. Аво – Я попросив, Бог – почув вухами Бориса і – виправив ! Молодець, пане Борисе ! Тільки Чому під Юльчиними капцями, вірніше – піт тим другим КОМЕНТОМ Моїм – вискакує, що Ви там використовуєте НЕ ДІЙСНИЙ СЕРТИФІКАТ ? ДДавай Дійсний, один рах ЖИВЕМО ! Чи Ви – двічі думаєте ??

 5. СТАРИЙ ГОЦУЛ

  Ооо, СУПЕР ! Пішло ! Тепер – ще одна Моя, малесенька як в мишки вушко ПРОСЬБОЧКА до Вас, пане редакторе : Зніміть нахир оте голосування зліва !! Його – ще не треба, не на часі (дратувати народ). Прийде Час – влупите й Ви такої… нашої. Але – щоб тільки Тих кандидатів, кого ЦВК зареєструвала ! А зараз “пробувати в кума РОЗУМА” – зарано. Є – важливіші Теми для обговорення. Тарифи, пенсія, громадський транспорт, дороги, очищення доріг ( сніги – не за гОрами), та й москаль – не заспокоївся… Є про що писати… От підписуватися ( й відповідати ! ) – нема кому. Це – ПРАВДА така наша. Жодного слова неправди, всьо – з Життя нашого. Але, якби Ви ще до того списка “дібралися” з 100 найвпливовіших Людей світу цього, та й ОПРИЛЮДНИЛИ – ціни б Вам не було ! Може – там когось впізнаємо ?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.