У Росії вчителька лякала школярів розстрілом за напис на дошці “Путін- злодій”

Поділитися

Вчителька 10-го класу школи №20 в селищі Тайожному Красноярського краю РФ лякала учнів “розстрілом” і приїздом “охоронців Путіна” за напис “Путін — злодій”, зроблений кимось із школярів на класній дошці.

Про це повідомляє Радіо Свобода.Як випливає з опублікованого відео, вчителька ганить учнів за те, що один із них написав на дошці фразу “Путін — злодій”. Це трапилося у вівторок, 13 листопада.

Це не перший випадок конфліктів між учнями та вчителями в російських школах, безпосередньо чи опосередковано пов’язаних з протестною активністю молодих людей в тамтешніх регіонах.

Так, в грудні 2017 року вчитель 11-го класу барнаульської школи №110 вмовляла своїх учнів не йти на мітинг прихильників Олексія Навального, лякаючи їх зламаними долями і пропонуючи їм як альтернативу сходити на мітинг “на підтримку приєднання Криму”.

У березні 2017 року учитель з Томська назвав своїх учнів, які вийшли на мітинг проти корупції, “ліберал-фашистами” і “зрадниками”.
***
Директор дитячого оздоровчого табору в Іванівській області Росії влаштувала в ньому “карцер” для неслухняних дітей.

Про це повідомляє “Інтерфакс“.

За даними правоохоронних органів, на території табору жінка влаштувала в дерев’яному будинку “карцер” (приміщення без вікон), куди замикала вихованців за погану поведінку.

Діти могли провести там від декількох годин до декількох діб. Випускали їх тільки в туалет і їдальню.

Зараз директор табору затримана, вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу

Ціни на нафту стрімко обвалюються

Зимова гума – то для слабаків: через сніг у Києві вже сталося більше 50 ДТП