![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG-afcff3dcbc4a4359b2ea5e294251f975-V.jpg)
8-річний тернополянин Назар Машлянка, який нині мешкає у США, демонструє успішні виступи в дзюдо на змаганнях різного рівня. Минулого тижня наш дзюдоїст переміг на змагання у Нью-Йорку, а сьогодні став найкращим у Northeastern Judo Championships (Північно-східному чемпіонаті з дзюдо в США (Нью-Джерсі). Успіхи юного спорстмена стали можливі завдяки таланту тренера David Prangishvili
Цього разу Назару довелося змагатися навіть зі юним спортсменом з Канади. Двобій тривав понад 4 хвилини. Кращим виявився українець.