Тернополянин Назар Машлянка, який нині мешкає у Нью-Йорку, знову підтвердив високий клас на змаганнях з дзюдо у Нью-Йорку. Під керівництвом тренера David Prangishvili юний спортсмен завоював золоту нагороду у своїй ваговій категорії. Також Назар виступив експериментально у більшій ваговій категорії. Змагався для здобуття досвіду. Проте, Назар Машлянка продемонстрував хорошу техніку і дійшов до фіналу, де завоював срібну нагороду.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/11/fde503e3-150x150.jpg)
У Тернополі побилися школярки: дівчата не поділили хлопця
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2016/02/aferyst-psevdo-polycia-150x150.jpg)